-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kat Snack | Kattenkruid | 180g 2+2 gratis Je betaalt €11,18 voor 4 stuks€22,36 Per stuk€2,79€5,59€15,50/kg Je bespaart €11,18 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Creamy | Kip 3+3 gratis Je betaalt €6,45 voor 6 stuks€12,90 Per stuk€1,07€2,15€26,75/kg Je bespaart €6,45 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Creamy | Zalm 3+3 gratis Je betaalt €6,45 voor 6 stuks€12,90 Per stuk€1,07€2,15€26,75/kg Je bespaart €6,45 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Kaas 2+2 gratis +1 variant Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Kaas€3,69Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Kaas€2,50 Je betaalt vanaf€9,98 voor 4 stuks Per stuk€2,50vanaf €10,54/kg Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Kip 2+2 gratis Je betaalt €15,38 voor 4 stuks€30,76 Per stuk€3,85€7,69€11,00/kg Je bespaart €15,38 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Kip 2+2 gratis Je betaalt €9,98 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€2,50€4,99€13,89/kg Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Catisfactions Kattensnacks | Snoepjes | Zalm 2+2 gratis Je betaalt €9,98 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€2,50€4,99€13,89/kg Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Catisfactions Kattensnack 2+1 gratismet Bonuskaart +4 varianten Catisfactions Kattensnack creamy met zalige zalmsmaak€1,39Catisfactions Kattensnack kattenkruid€1,46Catisfactions Kattensnack kip€1,33Catisfactions Kattensnack kip & eend€1,86Catisfactions Kattensnack zalige zalmsmaak maxi pack€3,33 Je betaalt vanaf€3,98 voor 3 stuks Per stuk€1,33vanaf €18,50/kg Je bespaart €1,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Catisfactions Kattensnack kip maxipack snack 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€18,50/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Bewaar bol Catisfactions Creamy Snacks - Kattensnoepjes - Kip - 44 stuks Deal Je betaalt €19,69 voor 44 stuks Per stuk€0,45
Bewaar bol Catisfactions Kattensnacks - Variety Snack Box - Kip & Kaas & Zalm - 12x60g Deal Je betaalt €14,99 voor 1 stuk Per kg€20,82
Bewaar bol Catisfactions Snacks - Kattensnoepjes - Kip - 6x60g Deal Je betaalt €10,69 voor 1 stuk Per kg€29,69