Carrefour Bio in promotie

Alle 22 actuele promoties op Carrefour Bio op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

Apero Time Gouda Jong 130 g -44%
CarrefourTot ma 12/10

Apero Time Gouda Jong 130 g

Carrefour Bio
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€18,00
Per stuk€1,67€3,00€12,85/kg
Je bespaart €8,00 op 6 stuks
Hummus Natuur 175 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Hummus Natuur 175 g

Carrefour Bio
6 voor €10
Je betaalt
€10,00
voor 6 stuks€15,00
Per stuk€1,67€2,50€9,55/kg
Je bespaart €5,00 op 6 stuks
Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Mexicaanse Smaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Gepelde Amandelen Bio 160 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Gepelde Amandelen Bio 160 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Geroosterde Amandelen Bio 140 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Geroosterde Amandelen Bio 140 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€24,14/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Granola met Honing 375 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Granola met Honing 375 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Granola met Quinoa 375 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Granola met Quinoa 375 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Krokant 3 Noten 375 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Krokant 3 Noten 375 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€5,97/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Krokant Natuur 500 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Krokant Natuur 500 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€4,78/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Krokant Rode Vruchten 375 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Krokant Rode Vruchten 375 g

Carrefour Bio
2e aan -50%
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€6,91/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
Medjoul Dadels 200 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Medjoul Dadels 200 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€16,90/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Notenmengeling Bio 160 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Notenmengeling Bio 160 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€21,13/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Ontpitte Dadels Bio 170 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Ontpitte Dadels Bio 170 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€6,00
voor 4 stuks€8,00
Per stuk€1,50€2,00€8,82/kg
Je bespaart €2,00 op 4 stuks
Rozijnen Bio 180 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Rozijnen Bio 180 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€7,50
voor 4 stuks€10,00
Per stuk€1,88€2,50€10,45/kg
Je bespaart €2,50 op 4 stuks
Studentenhaver 160 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Studentenhaver 160 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 4 stuks€12,00
Per stuk€2,25€3,00€14,06/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Walnootpitten Bio 120 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Walnootpitten Bio 120 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€9,00
voor 4 stuks€12,00
Per stuk€2,25€3,00€18,75/kg
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Ventoux Vin Biologique 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ventoux Vin Biologique 75 cl

Carrefour Bio
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Ahornsiroop 250 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Ahornsiroop 250 g

Carrefour Bio
-5% voor 2
Je betaalt
€10,62
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€5,31€5,59€21,24/kg
Je bespaart €0,56 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carrefour Bio in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carrefour Bio deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op Carrefour Bio (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Carrefour Bio?

-44% op Carrefour Bio Apero Time Gouda Jong 130 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Carrefour Bio?

Gratis erbij: 10 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.