Carlsbourg in promotie

Alle 15 actuele promoties op Carlsbourg van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€8,50
Per stuk€3,19€4,25€12,76/kg
Je bespaart €2,12 op 2 stuks
Carlsbourg slagroom vol 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg slagroom vol 25cl

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,19
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,59€4,79€14,36/l
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Carlsbourg volle room 35% vg 250ml -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg volle room 35% vg 250ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,12
voor 2 stuks€5,50
Per stuk€2,06€2,75€8,24/l
Je bespaart €1,38 op 2 stuks
Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€7,33
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,67€4,89€14,68/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€10,79
voor 2 stuks€14,38
Per stuk€5,39€7,19€26,95/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Volle slagroom 250 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Volle slagroom 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€7,19
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,59€4,79€14,36/kg
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Carlsbourg boter en room -25%
JumboTot di 6/10

Carlsbourg boter en room

2e halve prijs
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85
Je bespaart €1,92 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carlsbourg in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carlsbourg deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Carlsbourg, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Carlsbourg?

Carrefour, met 6 promoties, gevolgd door OKay (4) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Carlsbourg?

-25% op Ardense Roomboter bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Carlsbourg?

2e aan korting: 11 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.