-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Ardense Roomboter 2e aan -50% +1 variant Ardense Roomboter met Zeezout 250 g€3,19Ardense Roomboter Ongezouten 250 g AOP€2,89 Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89vanaf €11,56/kg Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Carlsbourg Room 2e aan -50% +3 varianten Authentieke Volle Room 25 cl€2,09Authentieke Volle Room 35% VG 1 L€5,44Authentieke Volle Room 35% VG 20 cl€1,84Finesse Lichte Culinaire Room 25 cl€2,09 Je betaalt vanaf€3,68 voor 2 stuks Per stuk€1,84vanaf €5,44/l Je bespaart €1,23 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Carlsbourg Boter 2e aan -50% +3 varianten Beurre des Chefs Geklaarde Boter Ghee 225 g€4,91Boter Koelkastsmeerbaar ongezouten 250 g€3,67Gekarnde Boter met Zeezout 250 g€3,19Gekarnde Boter Ongezouten 250 g€3,19 Je betaalt vanaf€6,38 voor 2 stuks Per stuk€3,19vanaf €12,76/kg Je bespaart €2,13 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Carlsbourg Roomboter -25% vanaf 2 stmet Xtra +1 variant Carlsbourg ardens roomboter zeezout 250g€3,19Carlsbourg ardense roomboter ongez. 250g€2,89 Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89vanaf €11,56/kg Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Carlsbourg Boter -25% vanaf 2 stmet Xtra +3 varianten Carlsbourg boter ongezouten 250g€3,67Carlsbourg boter zeezout vlootje 250g€3,67Carlsbourg gekarnede boter ongezout 250g€3,19Carlsbourg gekarnede boter zeezout 250g€3,19 Je betaalt vanaf€6,38 voor 2 stuks Per stuk€3,19vanaf €12,76/kg Je bespaart €2,13 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Carlsbourg Boter 2e aan -50%met SuperPlus +6 varianten Carlsbourg Boter | Koelkastsmeerbaar | Gezouten€3,79Carlsbourg Boter | Mini | Zacht€5,39Carlsbourg Boter | Zacht | Ardens€2,89Carlsbourg Gekarnde boter | Zacht€3,19Carlsbourg Gekarnde boter | Zeezout | 81% v.g.€3,19Carlsbourg Geklaarde boter€4,91Carlsbourg Zachte boter | Koelkastsmeerbaar€3,79 Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89vanaf €11,56/kg Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Carlsbourg Room 2e aan -50%met SuperPlus +2 varianten Carlsbourg Room | Finesse | 20%€2,09Carlsbourg spuitbus volle room 35 %€3,59Carlsbourg Volle room /Authentiek / 35%€2,09 Je betaalt vanaf€4,19 voor 2 stuks Per stuk€2,09vanaf €8,36/l Je bespaart €1,40 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €6,38 voor 2 stuks€8,50 Per stuk€3,19€4,25€12,76/kg Je bespaart €2,12 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Carlsbourg slagroom vol 25cl -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €7,19 voor 2 stuks€9,58 Per stuk€3,59€4,79€14,36/l Je bespaart €2,39 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Carlsbourg volle room 35% vg 250ml -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,12 voor 2 stuks€5,50 Per stuk€2,06€2,75€8,24/l Je bespaart €1,38 op 2 stuks
-25% Bewaar IntermarchéTot zo 4/10 Carlsbourg – Blok boter of koelkastsmeerbaar 2e aan -50% naar keuze Je betaalt vanaf€5,78 voor 2 stuks Per stuk€2,89 Je bespaart €1,93 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g Carlsbourg 2e aan -50% Je betaalt €7,33 voor 2 stuks€9,78 Per stuk€3,67€4,89€14,68/kg Je bespaart €2,45 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g Carlsbourg 2e aan -50% Je betaalt €10,79 voor 2 stuks€14,38 Per stuk€5,39€7,19€26,95/kg Je bespaart €3,59 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Volle slagroom 250 g Carlsbourg 2e aan -50% Je betaalt €7,19 voor 2 stuks€9,58 Per stuk€3,59€4,79€14,36/kg Je bespaart €2,39 op 2 stuks
-25% Bewaar JumboTot di 6/10 Carlsbourg boter en room 2e halve prijs Je betaalt €5,78 voor 2 stuks€7,70 Per stuk€2,89€3,85 Je bespaart €1,92 op 2 stuks