Captain Iglo in promotie

Alle 16 actuele promoties op Captain Iglo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

Fish & Fun 352 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish & Fun 352 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€10,50
voor 3 stuks€15,75
Per stuk€3,50€5,25€9,94/kg
Je bespaart €5,25 op 3 stuks
Fish Stick à l'Ancienne 13 Stuks 364 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Stick à l'Ancienne 13 Stuks 364 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,70
voor 3 stuks€14,55
Per stuk€3,23€4,85€8,87/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
Fish Sticks 10 Stuks 300g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks 10 Stuks 300g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€7,10/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Fish Sticks 15 Stuks 450g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks 15 Stuks 450g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€6,58
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,19€3,29€4,87/kg
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Fish Sticks Omega 3 10 Stuks 300g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Fish Sticks Omega 3 10 Stuks 300g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,70
voor 3 stuks€14,55
Per stuk€3,23€4,85€10,77/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
Kombinos Broccoli 3 Stuks 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Kombinos Broccoli 3 Stuks 300 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Kombinos Kaas & Peterselie 3 Stuks 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Kombinos Kaas & Peterselie 3 Stuks 300 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€11,30
voor 3 stuks€16,95
Per stuk€3,77€5,65€12,56/kg
Je bespaart €5,65 op 3 stuks
Kombinos Spinazie 3 Stuks 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Kombinos Spinazie 3 Stuks 300 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Kombinos Tomaat Mozzarella 3 Stuks 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Kombinos Tomaat Mozzarella 3 Stuks 300 g

Captain Iglo
2+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€11,10/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Fish Sticks 28 Stuks Family Pack 840g -5%
CarrefourTot do 31/12

Fish Sticks 28 Stuks Family Pack 840g

Captain Iglo
-5% voor 2
Je betaalt
€11,57
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€5,79€6,09€6,89/kg
Je bespaart €0,61 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Captain Iglo in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Captain Iglo deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op Captain Iglo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Captain Iglo?

-33% op Captain Iglo Filets Gepaneerde Alaska Pollak 4 Stuks 400g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Captain Iglo?

Gratis erbij: 15 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.