-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €1,79 voor 1 stuk€3,59 Je bespaart €1,80
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Ceramic Matcha Whisk Holder - Grijs Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €7,49 voor 1 stuk€14,99 Je bespaart €7,50
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Matcha Travel Kit Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €11,24 voor 1 stuk€22,49 Je bespaart €11,25
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Poeder 2e product 50% korting +6 varianten Biotona 100% Gember Poeder BIO - 200g€11,24Biotona Chlorella Poeder BIO - 200g€14,99Biotona Maca Poeder BIO - 200g€9,67Biotona Phyto-Detox Poeder BIO - 200g€14,99Biotona Reishi Complete Raw Poeder BIO - 150g€21,59Biotona Spirulina + Chlorella Poeder BIO - 200g€13,64Biotona Spirulina Raw Poeder BIO - 200g€9,74 Je betaalt vanaf€19,34 voor 2 stuks Per stuk€9,67vanaf €48,35/kg Je bespaart €6,45 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 2e product 50% korting op Biotona voeding & dranken 2e product 50% korting 23 producten Biotona 100% Raw Black Chiazaad BIO - 350g€7,34Biotona 100% Raw Cacao Nibs BIO - 200g€8,47Biotona 100% Raw Cacaopoeder BIO - 200g€7,34Biotona Bamboo Whisk€11,99Biotona Beginner's Matcha BIO - 80g€20,24Biotona Blauwe Bessensap BIO - 500ml€24,74Biotona Ceramic Matcha Whisk Holder - Groen€11,24Biotona Chiazaad BIO - 1kg€12,67Biotona Chiazaad BIO - 400g€6,89Biotona Curcuma Raw Poeder BIO - 200g€8,09Biotona Duindoornsap BIO - 500ml€13,87Biotona Extra Premium Matcha BIO - 70g€34,12Biotona Granaatappelsap BIO - 500ml€15,07Biotona Kokos Poeder BIO - 200g€12,37Biotona Matcha Experience Kit Grijs€36,74Biotona Matcha Experience Kit Groen€36,74Biotona Moringa Poeder BIO - 200g€14,99Biotona Original Matcha Bowl Groen€13,49Biotona Pompoen Proteine Raw BIO - 300g€12,74Biotona Premium Matcha BIO - 80g€27,74Biotona Raw Kale Poeder BIO - 120g€11,62Biotona Super Sprouts BIO - 300g€11,24Biotona Superfibres Poeder BIO - 200g€12,37 Je betaalt vanaf€13,79 voor 2 stuks Per stuk€6,89vanaf €12,67/kg Je bespaart €4,60 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Aloe Vera Ginger Curcuma BIO - 1L 2e product 50% korting Je betaalt €37,48 voor 2 stuks€49,98 Per stuk€18,74€24,99€18,74/l Je bespaart €12,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Aloe Vera Pulp BIO - 1L 2e product 50% korting Je betaalt €31,48 voor 2 stuks€41,98 Per stuk€15,74€20,99€15,74/l Je bespaart €10,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Sap 2e product 50% korting +1 variant Biotona Aloe Vera Sap BIO - 1L€16,19Biotona Tahitian Noni Sap BIO - 1L€21,59 Je betaalt vanaf€32,38 voor 2 stuks Per stuk€16,19vanaf €16,19/l Je bespaart €10,79 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Bietensap BIO - 500ml 2e product 50% korting Je betaalt €34,04 voor 2 stuks€45,38 Per stuk€17,02€22,69€34,04/l Je bespaart €11,34 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Matcha Caps - 100 Capsules 2e product 50% korting Je betaalt €49,48 voor 200 stuks (2 × 100)€65,98 Per stuk€0,25€0,33 Je bespaart €16,50 op 200 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Pure MCT Oil BIO - 500ml 2e product 50% korting Je betaalt €40,48 voor 2 stuks€53,98 Per stuk€20,24€26,99€40,48/l Je bespaart €13,50 op 2 stuks
-25% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Superfruit Forte BIO - 500ml 2e product 50% korting Je betaalt €34,04 voor 2 stuks€45,38 Per stuk€17,02€22,69€34,04/l Je bespaart €11,34 op 2 stuks
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Poeder Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart +11 varianten Biotona 100% Raw Supergreens Poeder BIO - 150g€24,99Biotona Ashwagandha Poeder BIO - 150g€11,49Biotona Açaí 100% Raw Poeder BIO - 150g€30,99Biotona Barley Grass Raw Poeder BIO - 150g€19,99Biotona Camu Camu + Acerola Raw Poeder BIO - 150g€27,49Biotona Fung-Immun Poeder BIO - 150g€29,49Biotona Maqui Raw Poeder BIO - 150g€29,49Biotona Rode Bietensap Raw Poeder BIO - 150g€19,49Biotona Superboost Energie Poeder BIO - 150g€22,99Biotona Superfruits Raw Poeder BIO - 150g€30,99Biotona Wheat Grass Poeder BIO - 150g€19,99Biotona Yerba Maté 100% Raw Poeder - 150g€12,99 Je betaalt vanaf€11,49 voor 1 stuk Per kgvanaf €76,60
Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Biotona Skin Food Vegan Collagen Booster BIO - 150g Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart Je betaalt €29,49 voor 1 stuk Per kg€196,60