Bertolli in promotie

Alle 8 actuele promoties op Bertolli op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

8 promoties

Bertolli Basilico sugo tradizionale -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Basilico sugo tradizionale

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€4,88/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
Bertolli Bolognese sugo tradizionale -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Bolognese sugo tradizionale

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,59
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€2,29€4,59€5,72/kg
Je bespaart €4,59 op 2 stuks
Bertolli Pastasaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pastasaus

Je betaalt
vanaf€2,99
voor 2 stuks
Per stuk€1,50vanaf €2,99/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Bertolli Pesto all arrabbiata -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto all arrabbiata

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€12,22/kg
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Bertolli Pesto alla genovese -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto alla genovese

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€1,79€3,59€9,68/kg
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Bertolli Pesto alla Genovese vegan -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto alla Genovese vegan

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€12,96/kg
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Bertolli Pesto rosso -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Bertolli Pesto rosso

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,89
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€1,95€3,89€10,54/kg
Je bespaart €3,89 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Bertolli in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Bertolli deze week?

Er zijn 8 actuele promoties op Bertolli (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Bertolli?

-50% op Bertolli Basilico sugo tradizionale bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Bertolli?

Gratis erbij: 8 van de 8 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.