Ben & Jerry's in promotie

Alle 31 actuele promoties op Ben & Jerry's van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

31 promoties

B&J's Churrifically Churros y 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

B&J's Churrifically Churros y 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Caramel chew chew -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Caramel chew chew

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€14,00/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Ben & Jerry's Caramel chew chew -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Caramel chew chew

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€13,40/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky monkey -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Chunky monkey

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,59
voor 2 stuks€13,18
Per stuk€3,29€6,59€7,08/l
Je bespaart €6,59 op 2 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
BEN & JERRY'S Cookie dough -50%
LidlTot di 6/10

BEN & JERRY'S Cookie dough

1+1 gratis
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,37/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie dough -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Cookie dough

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€12,50/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€5,38/l
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cool-lection classic -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Cool-lection classic

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€8,75/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half baked -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Half baked

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€6,99/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Peaces cookie dough -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Peaces cookie dough

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€3,00€5,99€20,00/kg
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Peanut butter cup -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Peanut butter cup

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€15,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Salted caramel brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Salted caramel brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€10,27/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Spectacu-love -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Spectacu-love

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€6,99/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Ben & Jerry's Strawberry cheesecake -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Strawberry cheesecake

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Strawberry doughnut -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Strawberry doughnut

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,89
voor 2 stuks€13,78
Per stuk€3,44€6,89€7,40/l
Je bespaart €6,89 op 2 stuks
Ben & Jerry's Vanilla pecan blondie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Vanilla pecan blondie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,99
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€3,50€6,99€7,53/l
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Vanilla pecan brittle -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Vanilla pecan brittle

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€15,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Brookies & Cream 465ml 8X -50%
CarrefourTot ma 5/10

Brookies & Cream 465ml 8X

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Doughnut eee 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Doughnut eee 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€6,55
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€3,27€6,55€7,03/l
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Karamelijs op Plantaardige Basis 415 g

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€8,19
voor 2 stuks€16,38
Per stuk€4,09€8,19€8,79/l
Je bespaart €8,19 op 2 stuks
Non Dairy Bohemian Raspberry 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Non Dairy Bohemian Raspberry 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
Je betaalt
€7,75
voor 2 stuks€15,50
Per stuk€3,88€7,75€8,35/l
Je bespaart €7,75 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ben & Jerry's in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ben & Jerry's deze week?

Er zijn 31 actuele promoties op Ben & Jerry's, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ben & Jerry's?

Albert Heijn, met 16 promoties, gevolgd door Carrefour (8) en OKay (5).

Wat is de grootste korting op Ben & Jerry's?

-50% op Ben & Jerry's B&J's Churrifically Churros y 465ml bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Ben & Jerry's?

Gratis erbij: 25 van de 31 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.