-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista amandel 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€1,50€2,99€2,00/l Je bespaart €2,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista caramel smaak 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€1,50€2,99€2,00/l Je bespaart €2,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista haver 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €3,09 voor 2 stuks€6,18 Per stuk€1,54€3,09€1,54/l Je bespaart €3,09 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista haver 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €1,99 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€0,99€1,99€1,98/l Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista kokos 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,19 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,09€2,19€1,45/l Je bespaart €2,19 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista soja 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,99 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€1,50€2,99€1,50/l Je bespaart €2,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Alpro Barista vanille smaak 1+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,89 voor 2 stuks€5,78 Per stuk€1,45€2,89€1,93/l Je bespaart €2,89 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 ALPRO Natuur Greek style 400g 1+1 gratismet Xtra Je betaalt €2,63 voor 2 stuks€5,26 Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg Je bespaart €2,63 op 2 stuks
-50% Bewaar OKayTot di 6/10 Alpro Natuur Greek style 400g -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €2,63 voor 2 stuks€5,26 Per stuk€1,31€2,63€3,28/kg Je bespaart €2,63 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Alpro Plantaardig | Greek style | Bosvruchten 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,05 voor 2 stuks€6,10 Per stuk€1,52€3,05€3,80/kg Je bespaart €3,05 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Alpro Plantaardig | Greek style | Natuur 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €2,69 voor 2 stuks€5,38 Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg Je bespaart €2,69 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Alpro Plantaardig | Greek style | Perzik passie 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €3,05 voor 2 stuks€6,10 Per stuk€1,52€3,05€3,80/kg Je bespaart €3,05 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Greek Style Gefermenteed Sojaproduct 400 g Alpro 1+1 gratis Je betaalt €2,59 voor 2 stuks€5,18 Per stuk€1,29€2,59€3,23/kg Je bespaart €2,59 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Greek Style Natuur – Plantaardig alternatief voor Griekse yoghurt op basis van soja – 400 g Alpro 1+1 gratis Je betaalt €2,69 voor 2 stuks€5,38 Per stuk€1,34€2,69€3,35/kg Je bespaart €2,69 op 2 stuks
-35% Bewaar OKayTot di 6/10 Alpro braden & bakken 500g -35% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €3,24 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg Je bespaart €1,74 op 2 stuks
-35% Bewaar OKayTot di 6/10 Alpro soja smeren 500g -35% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €4,23 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg Je bespaart €2,27 op 2 stuks
-35% Bewaar ColruytTot di 6/10 Alpro: braden & bakken en soja smeren -35% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€2,87 voor 2 stuks Per stuk€1,44€2,88/kg Je bespaart €1,55 op 2 stuks
-35% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bakken & Braden 500 ml Alpro 2e aan -70% Je betaalt €6,49 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,24€4,99€6,48/l Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-35% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Bakken & Braden 500g Alpro 2e aan -70% Je betaalt €3,24 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€1,62€2,49€3,24/kg Je bespaart €1,74 op 2 stuks
-35% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 BAKKEN EN BRADEN WIKKEL 500G Alpro 2e aan -70% Je betaalt €3,34 voor 2 stuks€5,14 Per stuk€1,67€2,57€3,34/kg Je bespaart €1,80 op 2 stuks
-35% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Plantaardig Smeerbaar 250 g Alpro 2e aan -70% Je betaalt €2,15 voor 2 stuks€3,30 Per stuk€1,07€1,65€4,28/kg Je bespaart €1,15 op 2 stuks
-35% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Plantaardig Smeerbaar 500 g Alpro 2e aan -70% Je betaalt €4,23 voor 2 stuks€6,50 Per stuk€2,11€3,25€4,22/kg Je bespaart €2,27 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Alpro sojadrink choco 100Calories 6x25cl -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €6,96 voor 2 stuks€9,28 Per stuk€3,48€4,64€2,32/l Je bespaart €2,32 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Alpro sojadrink — 2 varianten -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€6,45 voor 2 stuks Per stuk€3,22€2,15/l Je bespaart €2,15 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Amandeldrink Ongesuik. Bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €21,70 voor 8 stuks€27,12 Per stuk€2,71€3,39€2,71/l Je bespaart €5,42 op 8 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Haverdrink Ongesuik. Bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €21,06 voor 8 stuks€26,32 Per stuk€2,63€3,29€2,63/l Je bespaart €5,26 op 8 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 ALPRO Sojadrink Ongesuikerd bio 1L -20% vanaf 8 stuksmet Xtra Je betaalt €17,22 voor 8 stuks€21,52 Per stuk€2,15€2,69€2,15/l Je bespaart €4,30 op 8 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Plantaardige Sojadrink Chocolade 6x250ml Alpro -5% Je betaalt €5,56 voor 1 stuk€5,85 Per liter€3,71€3,90 Je bespaart €0,29
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Plantaardige Sojadrink Vanille 6x250ml Alpro -5% Je betaalt €5,18 voor 1 stuk€5,45 Per liter€3,45€3,63 Je bespaart €0,27