Huishouden met 3+1 gratis

Alle 48 actuele promoties in huishouden met 3+1 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

48 promoties

dienlepel Bari -25%
HEMATot ma 5/10

dienlepel Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€32,97
voor 4 stuks€43,96
Per stuk€8,24€10,99
Je bespaart €10,99 op 4 stuks
dienlepel Sydney -25%
HEMATot ma 5/10

dienlepel Sydney

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€21,57
voor 4 stuks€28,76
Per stuk€5,39€7,19
Je bespaart €7,19 op 4 stuks
gebaksvorkjes Sydney - 4 stuks -25%
HEMATot ma 5/10

gebaksvorkjes Sydney - 4 stuks

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,37
voor 16 stuks (4 × 4)€23,16
Per stuk€1,08€1,44
Je bespaart €5,79 op 16 stuks
gebakvork Bari -25%
HEMATot ma 5/10

gebakvork Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,47
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€2,62€3,49
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
koffielepel 15cm Bari -25%
HEMATot ma 5/10

koffielepel 15cm Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,47
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€2,62€3,49
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
koffielepel zwart -25%
HEMATot ma 5/10

koffielepel zwart

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€6,87
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,72€2,29
Je bespaart €2,29 op 4 stuks
koffielepels 15cm Sydney - 4 stuks -25%
HEMATot ma 5/10

koffielepels 15cm Sydney - 4 stuks

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,37
voor 16 stuks (4 × 4)€23,16
Per stuk€1,08€1,44
Je bespaart €5,79 op 16 stuks
lange lepel 19cm Bari -25%
HEMATot ma 5/10

lange lepel 19cm Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€12,27
voor 4 stuks€16,36
Per stuk€3,07€4,09
Je bespaart €4,09 op 4 stuks
lange lepels 19cm Sydney - 4 stuks -25%
HEMATot ma 5/10

lange lepels 19cm Sydney - 4 stuks

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€19,47
voor 16 stuks (4 × 4)€25,96
Per stuk€1,22€1,63
Je bespaart €6,49 op 16 stuks
lepel zwart -25%
HEMATot ma 5/10

lepel zwart

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€8,07
voor 4 stuks€10,76
Per stuk€2,02€2,69
Je bespaart €2,69 op 4 stuks
mes zwart -25%
HEMATot ma 5/10

mes zwart

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€8,07
voor 4 stuks€10,76
Per stuk€2,02€2,69
Je bespaart €2,69 op 4 stuks
Mok fuji - beige - 260 ml -25%
Xenos

Mok fuji - beige - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
Mok fuji - bruin - 260 ml -25%
Xenos

Mok fuji - bruin - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
Mok kaori - wit/bruin - 260 ml -25%
Xenos

Mok kaori - wit/bruin - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
sauslepel Bari -25%
HEMATot ma 5/10

sauslepel Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€29,97
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €9,99 op 4 stuks
Schaal fuji - beige - ø17x6 cm -25%
Xenos

Schaal fuji - beige - ø17x6 cm

3+1 gratis
Je betaalt
€23,97
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€5,99€7,99
Je bespaart €7,99 op 4 stuks
Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm -25%
Xenos

Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm

3+1 gratis
Je betaalt
€23,97
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€5,99€7,99
Je bespaart €7,99 op 4 stuks
slacouvert 2-delig Bari -25%
HEMATot ma 5/10

slacouvert 2-delig Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€49,47
voor 4 stuks€65,96
Per stuk€12,37€16,49
Je bespaart €16,49 op 4 stuks
taartschep Bari -25%
HEMATot ma 5/10

taartschep Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€29,97
voor 4 stuks€39,96
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €9,99 op 4 stuks
taartvorkje zwart -25%
HEMATot ma 5/10

taartvorkje zwart

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€6,87
voor 4 stuks€9,16
Per stuk€1,72€2,29
Je bespaart €2,29 op 4 stuks
tafellepel Bari -25%
HEMATot ma 5/10

tafellepel Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€19,77
voor 4 stuks€26,36
Per stuk€4,94€6,59
Je bespaart €6,59 op 4 stuks
tafellepel Sydney -25%
HEMATot ma 5/10

tafellepel Sydney

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€13,17
voor 4 stuks€17,56
Per stuk€3,29€4,39
Je bespaart €4,39 op 4 stuks
tafelmes Bari -25%
HEMATot ma 5/10

tafelmes Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€19,77
voor 4 stuks€26,36
Per stuk€4,94€6,59
Je bespaart €6,59 op 4 stuks
tafelmes Sydney -25%
HEMATot ma 5/10

tafelmes Sydney

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€13,17
voor 4 stuks€17,56
Per stuk€3,29€4,39
Je bespaart €4,39 op 4 stuks
tafelvork Bari -25%
HEMATot ma 5/10

tafelvork Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€19,77
voor 4 stuks€26,36
Per stuk€4,94€6,59
Je bespaart €6,59 op 4 stuks
tafelvork Sydney -25%
HEMATot ma 5/10

tafelvork Sydney

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€13,17
voor 4 stuks€17,56
Per stuk€3,29€4,39
Je bespaart €4,39 op 4 stuks
theelepel 11cm Bari -25%
HEMATot ma 5/10

theelepel 11cm Bari

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€10,47
voor 4 stuks€13,96
Per stuk€2,62€3,49
Je bespaart €3,49 op 4 stuks
theelepels 12cm Sydney - 4 stuks -25%
HEMATot ma 5/10

theelepels 12cm Sydney - 4 stuks

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€14,97
voor 16 stuks (4 × 4)€19,96
Per stuk€0,94€1,25
Je bespaart €4,99 op 16 stuks
vork zwart -25%
HEMATot ma 5/10

vork zwart

3+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€8,07
voor 4 stuks€10,76
Per stuk€2,02€2,69
Je bespaart €2,69 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 48 actuele promoties in huishouden met 3+1 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 3+1 gratis?

HEMA, met 24 promoties, gevolgd door Xenos (22) en Gamma (2).

Wat is de grootste korting in huishouden met 3+1 gratis?

-25% op dienlepel Bari bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 48 van de 48 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.