-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 dienlepel Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €32,97 voor 4 stuks€43,96 Per stuk€8,24€10,99 Je bespaart €10,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 dienlepel Sydney 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €21,57 voor 4 stuks€28,76 Per stuk€5,39€7,19 Je bespaart €7,19 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord cortado - beige/zwart - ø18x5.8 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord fuji - beige - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord fuji - bruin - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord kaori - wit/bruin - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord cortado - beige/zwart - ø26.5x2 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord fuji - beige - ø27.5x2.4 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord fuji - bruin - ø27.5x2.4 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord kaori - wit/bruin - ø27x3 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Gamma Fulgurant schoorsteenvegen Choc 14 zakjes 40 g Martens 3+1 gratismet GAMMAplus kaart Je betaalt €32,97 voor 4 stuks€43,96 Per stuk€8,24€10,99 Je bespaart €10,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Gamma Fulgurant schoorsteenvegen poeder GT teer 800 g Martens 3+1 gratismet GAMMAplus kaart Je betaalt €29,07 voor 4 stuks€38,76 Per stuk€7,27€9,69 Je bespaart €9,69 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 gebaksvorkjes Sydney - 4 stuks 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €17,37 voor 16 stuks (4 × 4)€23,16 Per stuk€1,08€1,44 Je bespaart €5,79 op 16 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 gebakvork Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €10,47 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€2,62€3,49 Je bespaart €3,49 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 koffielepel 15cm Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €10,47 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€2,62€3,49 Je bespaart €3,49 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 koffielepel zwart 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €6,87 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,72€2,29 Je bespaart €2,29 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 koffielepels 15cm Sydney - 4 stuks 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €17,37 voor 16 stuks (4 × 4)€23,16 Per stuk€1,08€1,44 Je bespaart €5,79 op 16 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 lange lepel 19cm Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €12,27 voor 4 stuks€16,36 Per stuk€3,07€4,09 Je bespaart €4,09 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 lange lepels 19cm Sydney - 4 stuks 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €19,47 voor 16 stuks (4 × 4)€25,96 Per stuk€1,22€1,63 Je bespaart €6,49 op 16 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 lepel zwart 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €8,07 voor 4 stuks€10,76 Per stuk€2,02€2,69 Je bespaart €2,69 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 mes zwart 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €8,07 voor 4 stuks€10,76 Per stuk€2,02€2,69 Je bespaart €2,69 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok cortado groot - beige/zwart - 350 ml 3+1 gratis Je betaalt €17,97 voor 4 stuks€23,96 Per stuk€4,49€5,99€12,83/l Je bespaart €5,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok cortado klein - beige/zwart - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok fuji - beige - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok fuji - bruin - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok kaori - wit/bruin - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord cortado - beige/zwart - ø20x1.5 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord fuji - beige - ø21x2.1 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord fuji - bruin - ø21x2.1 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord kaori - wit/bruin - ø21.8x2.5 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 sauslepel Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal fuji - beige - ø17x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal kaori - wit/bruin - ø16.8x7 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaaltje cortado groot - beige/zwart - ø15x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €22,47 voor 4 stuks€29,96 Per stuk€5,62€7,49 Je bespaart €7,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaaltje cortado klein - beige/zwart - ø9x4.2 cm 3+1 gratis Je betaalt €11,97 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,99€3,99 Je bespaart €3,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 slacouvert 2-delig Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €49,47 voor 4 stuks€65,96 Per stuk€12,37€16,49 Je bespaart €16,49 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 taartschep Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 taartvorkje zwart 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €6,87 voor 4 stuks€9,16 Per stuk€1,72€2,29 Je bespaart €2,29 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafellepel Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €19,77 voor 4 stuks€26,36 Per stuk€4,94€6,59 Je bespaart €6,59 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafellepel Sydney 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €13,17 voor 4 stuks€17,56 Per stuk€3,29€4,39 Je bespaart €4,39 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafelmes Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €19,77 voor 4 stuks€26,36 Per stuk€4,94€6,59 Je bespaart €6,59 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafelmes Sydney 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €13,17 voor 4 stuks€17,56 Per stuk€3,29€4,39 Je bespaart €4,39 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafelvork Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €19,77 voor 4 stuks€26,36 Per stuk€4,94€6,59 Je bespaart €6,59 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 tafelvork Sydney 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €13,17 voor 4 stuks€17,56 Per stuk€3,29€4,39 Je bespaart €4,39 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 theelepel 11cm Bari 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €10,47 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€2,62€3,49 Je bespaart €3,49 op 4 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 theelepels 12cm Sydney - 4 stuks 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €14,97 voor 16 stuks (4 × 4)€19,96 Per stuk€0,94€1,25 Je bespaart €4,99 op 16 stuks
-25% Bewaar HEMATot ma 5/10 vork zwart 3+1 gratismet HEMA extra Je betaalt €8,07 voor 4 stuks€10,76 Per stuk€2,02€2,69 Je bespaart €2,69 op 4 stuks