Huishouden in promotie bij Xenos

Alle 106 actuele promoties in huishouden bij Xenos op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

106 promoties

Dinerbord vierkant - 26x26 cm -50%
Xenos

Dinerbord vierkant - 26x26 cm

2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Gebaksbord porselein - 15x15cm -50%
Xenos

Gebaksbord porselein - 15x15cm

2+2 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 4 stuks€17,96
Per stuk€2,25€4,49
Je bespaart €8,98 op 4 stuks
Ontbijtbord porselein - 21x21cm -50%
Xenos

Ontbijtbord porselein - 21x21cm

2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Ontbijtbord vierkant - 20x20 cm -50%
Xenos

Ontbijtbord vierkant - 20x20 cm

2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Schaal porselein - 14x14cm -50%
Xenos

Schaal porselein - 14x14cm

2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Schaal porselein - 18x18cm -50%
Xenos

Schaal porselein - 18x18cm

2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Schaal rond – wit – 18x9 cm -50%
Xenos

Schaal rond – wit – 18x9 cm

2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Schaal vierkant - 15x15 cm -50%
Xenos

Schaal vierkant - 15x15 cm

2+2 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€2,50€4,99
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Mok fuji - beige - 260 ml -25%
Xenos

Mok fuji - beige - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
Mok fuji - bruin - 260 ml -25%
Xenos

Mok fuji - bruin - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
Mok kaori - wit/bruin - 260 ml -25%
Xenos

Mok kaori - wit/bruin - 260 ml

3+1 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 4 stuks€19,96
Per stuk€3,74€4,99€14,38/l
Je bespaart €4,99 op 4 stuks
Schaal fuji - beige - ø17x6 cm -25%
Xenos

Schaal fuji - beige - ø17x6 cm

3+1 gratis
Je betaalt
€23,97
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€5,99€7,99
Je bespaart €7,99 op 4 stuks
Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm -25%
Xenos

Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm

3+1 gratis
Je betaalt
€23,97
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€5,99€7,99
Je bespaart €7,99 op 4 stuks
Blue print servies -20%
Xenos

Blue print servies

20% korting
36 producten
Je betaalt
vanaf€1,59
voor 1 stuk
Per liter€18,60
Je bespaart €0,40

Alle 106 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Xenos

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Xenos deze week?

Er zijn 106 actuele promoties in huishouden bij Xenos (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Xenos?

-50% op Basic dinerbord rond - wit - Ø26.5 cm bij Xenos.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Xenos?

Nieuwe prijs: 69 van de 106 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.