-50% Bewaar Xenos Basic dinerbord rond - wit - Ø26.5 cm 2+2 gratis Je betaalt €15,98 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €15,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Basic ontbijtbord rond - wit - Ø19 cm 2+2 gratis Je betaalt €13,98 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €13,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Basic schaal rond - wit - Ø15.5 2+2 gratis Je betaalt €9,98 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€2,50€4,99 Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Dinerbord porselein - 24.8x24.8 cm 2+2 gratis Je betaalt €15,98 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €15,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Dinerbord vierkant - 26x26 cm 2+2 gratis Je betaalt €15,98 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €15,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Gebaksbord porselein - 15x15cm 2+2 gratis Je betaalt €8,98 voor 4 stuks€17,96 Per stuk€2,25€4,49 Je bespaart €8,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Ontbijtbord porselein - 21x21cm 2+2 gratis Je betaalt €13,98 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €13,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Ontbijtbord vierkant - 20x20 cm 2+2 gratis Je betaalt €13,98 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €13,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaal porselein - 14x14cm 2+2 gratis Je betaalt €9,98 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€2,50€4,99 Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaal porselein - 18x18cm 2+2 gratis Je betaalt €13,98 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €13,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaal rond – wit – 18x9 cm 2+2 gratis Je betaalt €13,98 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€3,50€6,99 Je bespaart €13,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaal vierkant - 15x15 cm 2+2 gratis Je betaalt €9,98 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€2,50€4,99 Je bespaart €9,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaaltje rond – wit – 11.5x6 cm 2+2 gratis Je betaalt €6,98 voor 4 stuks€13,96 Per stuk€1,75€3,49 Je bespaart €6,98 op 4 stuks
-50% Bewaar Xenos Schaaltje vierkant - 10.5x10.5x5 cm 2+2 gratis Je betaalt €4,98 voor 4 stuks€9,96 Per stuk€1,25€2,49 Je bespaart €4,98 op 4 stuks
-35% Bewaar Xenos Bekers kunststof - ø8 cm - 6 stuks Nu 1.29 Je betaalt €1,29 voor 6 stuks€1,99 Per stuk€0,21€0,32 Je bespaart €0,70 op 6 stuks
-35% Bewaar Xenos Bordje kunststof - ø19 cm - 6 stuks Nu 1.29 Je betaalt €1,29 voor 6 stuks€1,99 Per stuk€0,21€0,32 Je bespaart €0,70 op 6 stuks
-35% Bewaar Xenos Schaaltje kunststof - ø12 cm - 6 stuks Nu 1.29 Je betaalt €1,29 voor 6 stuks€1,99 Per stuk€0,21€0,32 Je bespaart €0,70 op 6 stuks
-29% Bewaar Xenos Glazen to-go beker - grijs - 350 ml Nu 4,99 Je betaalt €4,99 voor 1 stuk€6,99 Per liter€14,26€19,98 Je bespaart €2,00
-29% Bewaar Xenos Glazen to-go beker - groen - 350 ml Nu 4,99 Je betaalt €4,99 voor 1 stuk€6,99 Per liter€14,26€19,98 Je bespaart €2,00
-25% Bewaar Xenos Diep bord cortado - beige/zwart - ø18x5.8 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord fuji - beige - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord fuji - bruin - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Diep bord kaori - wit/bruin - ø22x4 cm 3+1 gratis Je betaalt €26,97 voor 4 stuks€35,96 Per stuk€6,74€8,99 Je bespaart €8,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord cortado - beige/zwart - ø26.5x2 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord fuji - beige - ø27.5x2.4 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord fuji - bruin - ø27.5x2.4 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Dinerbord kaori - wit/bruin - ø27x3 cm 3+1 gratis Je betaalt €29,97 voor 4 stuks€39,96 Per stuk€7,49€9,99 Je bespaart €9,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok cortado groot - beige/zwart - 350 ml 3+1 gratis Je betaalt €17,97 voor 4 stuks€23,96 Per stuk€4,49€5,99€12,83/l Je bespaart €5,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok cortado klein - beige/zwart - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok fuji - beige - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok fuji - bruin - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Mok kaori - wit/bruin - 260 ml 3+1 gratis Je betaalt €14,97 voor 4 stuks€19,96 Per stuk€3,74€4,99€14,38/l Je bespaart €4,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord cortado - beige/zwart - ø20x1.5 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord fuji - beige - ø21x2.1 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord fuji - bruin - ø21x2.1 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Ontbijtbord kaori - wit/bruin - ø21.8x2.5 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal fuji - beige - ø17x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal fuji - bruin - ø17x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaal kaori - wit/bruin - ø16.8x7 cm 3+1 gratis Je betaalt €23,97 voor 4 stuks€31,96 Per stuk€5,99€7,99 Je bespaart €7,99 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaaltje cortado groot - beige/zwart - ø15x6 cm 3+1 gratis Je betaalt €22,47 voor 4 stuks€29,96 Per stuk€5,62€7,49 Je bespaart €7,49 op 4 stuks
-25% Bewaar Xenos Schaaltje cortado klein - beige/zwart - ø9x4.2 cm 3+1 gratis Je betaalt €11,97 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,99€3,99 Je bespaart €3,99 op 4 stuks
-20% Bewaar Xenos Blue print servies 20% korting 36 producten Bord blue print - botanic - 20x11 cm€4,79Bord blue print - diamonds - 20x11 cm€4,79Bord blue print - flowers - 20x11 cm€4,79Bord blue print - stripes - 20x11 cm€4,79Cup blue print - botanic - 150 ml€2,79Cup blue print - diamonds - 150 ml€2,79Cup blue print - flowers - 150 ml€2,79Cup blue print - stripes - 150 ml€2,79Dinerbord blue print - botanic - ⌀26 cm€7,19Dinerbord blue print - diamonds - ⌀26 cm€7,19Dinerbord blue print - flowers - ⌀26 cm€7,19Dinerbord blue print - stripes - ⌀26 cm€7,19Ontbijtbord blue print - botanic - ⌀21 cm€5,59Ontbijtbord blue print - diamonds - ⌀21 cm€5,59Ontbijtbord blue print - flowers - ⌀21 cm€5,59Ontbijtbord blue print - stripes - ⌀21 cm€5,59Schaal blue print - botanic - ⌀21 cm€7,19Schaal blue print - diamonds - ⌀21 cm€7,19Schaal blue print - flowers - ⌀21 cm€7,19Schaal blue print - stripes - ⌀21 cm€7,19Schaaltje blue print - botanic - ⌀12 cm€3,19Schaaltje blue print - botanic - ⌀14 cm€2,79Schaaltje blue print - botanic - ⌀15 cm€5,59Schaaltje blue print - diamonds - ⌀12 cm€3,19Schaaltje blue print - diamonds - ⌀14 cm€2,79Schaaltje blue print - diamonds - ⌀15 cm€5,59Schaaltje blue print - flowers - ⌀12 cm€3,19Schaaltje blue print - flowers - ⌀14 cm€2,79Schaaltje blue print - flowers - ⌀15 cm€5,59Schaaltje blue print - stripes - ⌀12 cm€3,19Schaaltje blue print - stripes - ⌀14 cm€2,79Schaaltje blue print - stripes - ⌀15 cm€5,59Schoteltje blue print - botanic - ⌀9.5 cm€1,59Schoteltje blue print - diamonds - ⌀9.5 cm€1,59Schoteltje blue print - flowers - ⌀9.5 cm€1,59Schoteltje blue print - stripes - ⌀9.5 cm€1,59 Je betaalt vanaf€1,59 voor 1 stuk Per liter€18,60 Je bespaart €0,40
-20% Bewaar Xenos Schaaltje met eetstokjes - blauw/rood - ø14.7x9 cm Nu 7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€9,99 Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Xenos Schaaltje met eetstokjes - geel/zwart - ø14.7x9 cm Nu 7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€9,99 Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Xenos Schaaltje met eetstokjes - groen/wit - ø14.7x9 cm Nu 7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€9,99 Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Xenos Schaaltje met eetstokjes Amira - rood/zwart - ø15x9 cm Nu 7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€9,99 Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Xenos Schaaltje met eetstokjes Axel - groen/blauw - ø15x9 cm Nu 7,99 Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€9,99 Je bespaart €2,00
Bewaar Xenos Beker Toscane - beige - 31,5 cl Setvoordeel Je betaalt €4,99 voor 1 stuk Per liter€15,84