Verzorging & drogisterij in promotie bij OKay

Alle 18 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij OKay op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,04
voor 96 stuks (4 × 24)€10,08
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,04 op 96 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€4,78
voor 40 stuks (4 × 10)€9,56
Per stuk€0,12€0,24
Je bespaart €4,78 op 40 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€9,98
voor 264 stuks (4 × 66)€19,96
Per stuk€0,04€0,08
Je bespaart €9,98 op 264 stuks
Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st -50%
OKayTot di 6/10

Always MVB plat.norm.+ met vleugels 28st

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 112 stuks (4 × 28)€11,16
Per stuk€0,05€0,10
Je bespaart €5,58 op 112 stuks
Syoss 1-4 Cosmic Blue -25%
OKayTot di 6/10

Syoss 1-4 Cosmic Blue

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss 10-55 ultra platinablond 155ml -25%
OKayTot di 6/10

Syoss 10-55 ultra platinablond 155ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€48,32/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss 3-3 Trendy Violete -25%
OKayTot di 6/10

Syoss 3-3 Trendy Violete

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss chocoladebruin 4-8 155ml -25%
OKayTot di 6/10

Syoss chocoladebruin 4-8 155ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€48,32/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss donkerbruin 3-1 -25%
OKayTot di 6/10

Syoss donkerbruin 3-1

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss lichtbruin 5-1 155ml -25%
OKayTot di 6/10

Syoss lichtbruin 5-1 155ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€48,32/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss Mahonie 4-2 -25%
OKayTot di 6/10

Syoss Mahonie 4-2

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss middenbruin 4-1 155ml -25%
OKayTot di 6/10

Syoss middenbruin 4-1 155ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€48,32/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Syoss zwart 1-1 -25%
OKayTot di 6/10

Syoss zwart 1-1

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Kleenex zakdoekjes family box 128st -20%
OKayTot di 6/10

Kleenex zakdoekjes family box 128st

-20% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 256 stuks (2 × 128)€3,74
Per stuk€0,01€0,01
Je bespaart €0,75 op 256 stuks

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij in promotie bij OKay

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij bij OKay deze week?

Er zijn 18 actuele promoties in verzorging & drogisterij bij OKay (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij bij OKay?

-50% op Always Discreet inco inlegkr.long 24st bij OKay, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij bij OKay?

% korting: 18 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.