Huishouden in promotie bij Kwantum

Alle 12 actuele promoties in huishouden bij Kwantum op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

Gebaksbordje Panter Maan Wit -38%
Kwantum

Gebaksbordje Panter Maan Wit

-20% v.a. 2 artikelen | -38%
Je betaalt
€4,00
per stuk · bij 2 stuks€6,50
Je bespaart €2,50
Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm -33%
Kwantum

Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm

2+1 Gratis
Je betaalt
€21,00
voor 3 stuks€31,50
Per stuk€7,00€10,50
Je bespaart €10,50 op 3 stuks
Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml -33%
Kwantum

Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml

2+1 Gratis
Je betaalt
€11,00
voor 3 stuks€16,50
Per stuk€3,67€5,50€10,79/l
Je bespaart €5,50 op 3 stuks
Taartplateau Sculp -25%
Kwantum

Taartplateau Sculp

-20% v.a. 2 artikelen | -25%
Je betaalt
€16,50
per stuk · bij 2 stuks€22,00
Je bespaart €5,50
Taartplateau Bruin Walnoot -22%
Kwantum

Taartplateau Bruin Walnoot

-20% v.a. 2 artikelen | -22%
Je betaalt
€12,50
per stuk · bij 2 stuks€16,00
Je bespaart €3,50
Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen -20%
Kwantum

Woonaccessoires: -20% v.a. 2 artikelen

-20% v.a. 2 artikelen
130 producten
Je betaalt
vanaf€3,60
voor 2 stuks
Per stuk€1,80vanaf €10,43/l
Je bespaart €0,90 op 2 stuks
Theeglas Brosilicaat -20%
Kwantum

Theeglas Brosilicaat

-20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€5,60
voor 2 stuks€7,00
Per stuk€2,80€3,50
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
Waterglas Kirby Bruin 280ml -20%
Kwantum

Waterglas Kirby Bruin 280ml

-20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€8,00
voor 2 stuks€10,00
Per stuk€4,00€5,00
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
Waterglas Kirby Transparant 280ml -20%
Kwantum

Waterglas Kirby Transparant 280ml

-20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€8,00
voor 2 stuks€10,00
Per stuk€4,00€5,00
Je bespaart €2,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Kwantum

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Kwantum deze week?

Er zijn 12 actuele promoties in huishouden bij Kwantum (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Kwantum?

-38% op Gebaksbordje Panter Hart Oranje bij Kwantum.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Kwantum?

% korting: 10 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.