Wasparfum in promotie

Alle 11 actuele promoties op wasparfum van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht -67%
DelhaizeTot wo 7/10

Robijn Wasparfum | Puur | Zacht

-66.66% voor 3met SuperPlus
Je betaalt
€6,99
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€2,33€6,99€6,81/l
Je bespaart €13,98 op 3 stuks
Soupline Wasparfum Jasmijn 50d 1L -50%
OKayTot di 6/10

Soupline Wasparfum Jasmijn 50d 1L

-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€19,52
voor 4 stuks€39,04
Per stuk€4,88€9,76€4,88/l
Je bespaart €19,52 op 4 stuks
Kruidvat White Musk Wasparfum 200ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat White Musk Wasparfum 200ml

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€14,95/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Daili wasparfum Lotus Dream -17%
ActionTot di 6/10

Daili wasparfum Lotus Dream

Weekactie
Je betaalt
€2,48
voor 1 stuk€2,99
Per liter€16,53€19,93
Je bespaart €0,51
Daili wasparfum Summer Glow -17%
ActionTot di 6/10

Daili wasparfum Summer Glow

Weekactie
Je betaalt
€2,48
voor 1 stuk€2,99
Per liter€16,53€19,93
Je bespaart €0,51
Daili wasparfum White Musk -17%
ActionTot di 6/10

Daili wasparfum White Musk

Weekactie
Je betaalt
€2,48
voor 1 stuk€2,99
Per liter€16,53€19,93
Je bespaart €0,51

Promoties laden…

Vragen over Wasparfum in promotie

Hoeveel promoties zijn er op wasparfum deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op wasparfum, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op wasparfum?

Kruidvat, met 4 promoties, gevolgd door Action (3) en Delhaize (2).

Wat is de grootste korting op wasparfum?

-67% op Robijn Wasparfum | Puur | Zacht bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op wasparfum?

Nieuwe prijs: 4 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.