Sport in promotie

Alle 52 actuele promoties op sport van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

52 promoties

Nike Air Force 1 '07 -58%
JD Sports

Nike Air Force 1 '07

58% Bespaar
Je betaalt
€55,00
voor 1 stuk€130,00
Je bespaart €75,00
Premier League Play Football -24%
Sports Direct

Premier League Play Football

Puma
2 voor €32
Je betaalt
€32,00
voor 2 stuks€42,00
Per stuk€16,00€21,00
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
CRANE Sportbril -20%
AldiTot za 3/10

CRANE Sportbril

-20%
Je betaalt
€4,00
voor 1 stuk€4,99
Je bespaart €0,99
CRANE Sportmat
AldiVanaf za 3/10

CRANE Sportmat

Je betaalt
€14,99
voor 1 stuk
nijntje fietstoeter -41%
HEMA

nijntje fietstoeter

Nu met korting
Je betaalt
€3,25
voor 1 stuk€5,50
Je bespaart €2,25
Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Kruidvat Shaker met Blenderbal 600ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Shaker met Blenderbal 600ml

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€7,48/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
CRIVIT Voetbal -16%
Lidl

CRIVIT Voetbal

-16%
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€11,99
Je bespaart €2,00
FOCO Barca Mini Bal 12+ -5%
CarrefourTot do 31/12

FOCO Barca Mini Bal 12+

No Brand
-5% voor 2
Je betaalt
€47,40
voor 2 stuks€49,90
Per stuk€23,70€24,95
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
FOCO Real Madrid Mini Bal 12+ -5%
CarrefourTot do 31/12

FOCO Real Madrid Mini Bal 12+

No Brand
-5% voor 2
Je betaalt
€47,40
voor 2 stuks€49,90
Per stuk€23,70€24,95
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
PSG Mini Bal 12+ -5%
CarrefourTot do 31/12

PSG Mini Bal 12+

No Brand
-5% voor 2
Je betaalt
€47,40
voor 2 stuks€49,90
Per stuk€23,70€24,95
Je bespaart €2,50 op 2 stuks

Alle 52 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Sport in promotie

Hoeveel promoties zijn er op sport deze week?

Er zijn 52 actuele promoties op sport, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op sport?

Happyland, met 14 promoties, gevolgd door Aldi (10) en Lidl (7).

Wat is de grootste korting op sport?

-64% op Under Armour Icon Fleece Full Zip Hoodie bij JD Sports.

Welke promoties op sport lopen binnenkort af?

11 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer CRIVIT Verrekijker 12-36x 70 bij Lidl (tot 1/10), CRANE Sportbril bij Aldi (tot 3/10), CRANE Sportmat bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op sport?

Nieuwe prijs: 28 van de 52 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.