-59% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Scheermesjes €49,99 per stuk +1 variant Gillette Fusion5 Scheermesjes met Travelcase 20 stuks€49,99Gillette Mach3 Scheermesjes met Travelcase 25 stuks€49,99 Je betaalt €49,99 voor 1 stuk€122,19 Per stukvanaf €2,00€4,89 Je bespaart €72,20
-56% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Scheermesjes €29,99 per stuk +2 varianten Gillette Venus Party Edition Scheermesjes 10 stuks€29,99Gillette Venus Pro ComfortGlide Scheermesjes 10 stuks€29,99Gillette Venus Intimate Scheermesjes 12 stuks€29,99 Je betaalt €29,99 voor 1 stuk€68,29 Per stukvanaf €2,50€5,69 Je bespaart €38,30
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Gillette Scheermesjes 2+2 gratis +1 variant Contour Plus Scheermesjes x10€7,83SensorExcel Scheermesjes x10€7,53 Je betaalt vanaf€30,10 voor 4 stuks Per stuk€7,53 Je bespaart €30,10 op 4 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Bic Scheermesjes 2+2 gratis +3 varianten Flex 5 3 Scheermesjes€5,20Pure Lady 8 Scheermesjes€0,81Sensitive 8 Scheermesjes€2,08Soleil Bella 3 Scheermesjes€3,04 Je betaalt vanaf€3,26 voor 4 stuks Per stuk€0,81 Je bespaart €3,26 op 4 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Fusion Power Scheerapparaat Inclusief 1 scheermesje 50% kortingmet Kruidvat Club Je betaalt €9,49 voor 1 stuk€18,99 Je bespaart €9,50
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Scheermesjes 1+1 gratis +3 varianten Gillette Fusion5 Power Scheermesjes 4 stuks€13,47Gillette Fusion5 Scheermesjes 4 stuks€12,22Gillette Mach3 Scheermesjes 5 stuks€10,47Gillette Mach3 Turbo Scheermesjes 5 stuks€11,97 Je betaalt vanaf€20,95 voor 2 stuks Per stuk€10,47vanaf €2,09/st Je bespaart €20,95 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Scheermesjes 50% kortingmet Kruidvat Club +2 varianten Gillette Fusion5 Scheersysteem Inclusief 2 scheermesjes€9,24Gillette ProGlide Scheerapparaat Inclusief 2 scheermesjes€9,99Gillette ProShield Scheerapparaat Inclusief 2 scheermesjes€10,49 Je betaalt vanaf€9,24 voor 1 stuk Je bespaart €9,24
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Scheermesjes 50% kortingmet Kruidvat Club +2 varianten Gillette Venus ComfortGlide Breeze Scheerapparaat Inclusief 2 scheermesjes€9,24Gillette Venus Party Edition Scheermesjes€10,49Gillette Venus Smooth Sensitive Scheerapparaat Inclusief 2 scheermesjes€7,47 Je betaalt vanaf€7,47 voor 1 stuk Je bespaart €7,47
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Scheermesjes 1+1 gratis +6 varianten Gillette Venus ComfortGlide Breeze Scheermesjes 4 stuks€10,24Gillette Venus Extra Smooth Swirl Scheermesjes 3 stuks€10,24Gillette Venus Intimate Scheermesjes 3 stuks€8,99Gillette Venus Party Edition Scheermesjes 3 stuks€10,24Gillette Venus Pro ComfortGlide Coconut Scheermesjes 3 stuks€10,24Gillette Venus Pro Smooth Sensitive Scheermesjes 3 stuks€10,24Gillette Venus Smooth Sensitive Scheermesjes 4 stuks€8,49 Je betaalt vanaf€16,99 voor 2 stuks Per stuk€8,49vanaf €2,12/st Je bespaart €16,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Intimate Scheerapparaat Inclusief 1 scheermesje 50% kortingmet Kruidvat Club Je betaalt €9,99 voor 1 stuk€19,99 Je bespaart €10,00
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Pro Smooth Sensitive Scheerapparaat Inclusief 1 scheermesje 50% kortingmet Kruidvat Club Je betaalt €10,49 voor 1 stuk€20,99 Je bespaart €10,50
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 GilletteLabs Body + Intimate Scheerapparaat Inclusief 1 scheermesje Gillette 50% korting Je betaalt €12,49 voor 1 stuk€24,99 Je bespaart €12,50
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Scheermesjes 50% korting +3 varianten GilletteLabs Body + Intimate Scheermesjes 16 stuks€49,32GilletteLabs Body + Intimate Scheermesjes 8 stuks€22,47GilletteLabs Scheermesjes 12 stuks€42,99GilletteLabs Scheermesjes 16 stuks€57,49 Je betaalt vanaf€22,47 voor 1 stuk Per stukvanaf €2,81 Je bespaart €22,47
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Scheermesjes 1+1 gratis +3 varianten Wilkinson Sword Classic Double Edge Scheermes Inclusief 5 scheermesjes€3,50Wilkinson Sword Classic Double Edge Scheermesjes 10 stuks€2,50Wilkinson Sword Intuition Dermaglow Inclusief 3 scheermesjes€9,49Wilkinson Sword Intuition Dermaglow Scheermesjes 3 stuks€4,50 Je betaalt vanaf€4,99 voor 2 stuks Per stuk€2,50vanaf €0,25/st Je bespaart €4,99 op 2 stuks
-47% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus Pro Smooth Sensitive Scheermesjes 14 stuks €49,99 per stuk Je betaalt €49,99 voor 14 stuks€94,99 Per stuk€3,57€6,78 Je bespaart €45,00 op 14 stuks
-30% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Fusion One Scheermesje 30% korting Je betaalt €9,79 voor 1 stuk€13,99 Je bespaart €4,20
-30% Bewaar ICI Paris XLTot zo 18/10 TWEEZERMAN TWEEZER WENKBRAUW SCHEERMESJE 1 ST -30% op tweezerman Je betaalt €14,87 voor 1 stuk€21,24 Je bespaart €6,37
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 King C. Gillette Double Edge Safety Razor Scheersysteem Inclusief 5 scheermesjes 2e halve prijs Je betaalt €37,48 voor 2 stuks€49,98 Per stuk€18,74€24,99 Je bespaart €12,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 King C. Gillette Style Master Scheermesje 2e halve prijs Je betaalt €31,48 voor 2 stuks€41,98 Per stuk€15,74€20,99 Je bespaart €10,50 op 2 stuks
-12% Bewaar KrëfelTot za 31/10 Braun IPL Silk-expert Pro 3, ontharing voor thuis, incl. etui, Venus-scheermesje, 2 koppen, PL3122 -12% | 5 jaar garantie | Niet tevreden, Geld terug Je betaalt €295,00 voor 1 stuk€334,00 Je bespaart €39,00
-54% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Voordeelpak ProGlide Manual XXL 16 stuks 16 stuks €49,99 per stuk Je betaalt €49,99 voor 16 stuks€109,95 Per stuk€3,12€6,86 Je bespaart €59,96 op 16 stuks
-51% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Venus ComfortGlide Breeze Navulmesjes 12 stuks €29,99 per stuk Je betaalt €29,99 voor 12 stuks€61,47 Per stuk€2,50€5,12 Je bespaart €31,48 op 12 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Labs Mesjes 4 stuks 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €29,45 voor 8 stuks (2 × 4)€58,90 Per stuk€3,68€7,36 Je bespaart €29,45 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Mesjes Labs 8-pak 8 stuks 50% korting Je betaalt €25,97 voor 8 stuks€51,95 Per stuk€3,25€6,50 Je bespaart €25,98 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Mesjes Proglide Manual 4 stuks 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €27,45 voor 8 stuks (2 × 4)€54,90 Per stuk€3,43€6,86 Je bespaart €27,45 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Gillette Mesjes Proshield 4 stuks 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €29,45 voor 8 stuks (2 × 4)€58,90 Per stuk€3,68€7,36 Je bespaart €29,45 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 GilletteLabs Body + Intimate Navulmesjes 12 stuks Gillette 50% korting Je betaalt €36,99 voor 12 stuks€73,99 Per stuk€3,08€6,16 Je bespaart €37,00 op 12 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword 2-In-1 Sensitive Navulmesjes 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €16,49 voor 8 stuks (2 × 4)€32,98 Per stuk€2,06€4,12 Je bespaart €16,49 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Hydro 5 Navulmesjes 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €19,99 voor 8 stuks (2 × 4)€39,98 Per stuk€2,50€5,00 Je bespaart €19,99 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Hydro 5 Scheersysteem 1+1 gratis Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Intuition 2-in-1 Sensitive Navulmesjes 6 stuks 1+1 gratis Je betaalt €22,99 voor 12 stuks (2 × 6)€45,98 Per stuk€1,92€3,84 Je bespaart €22,99 op 12 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Intuition Complete Care Navulmesjes 6 stuks 1+1 gratis Je betaalt €31,99 voor 12 stuks (2 × 6)€63,98 Per stuk€2,67€5,34 Je bespaart €31,99 op 12 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Intuition Complete Navulmesjes 3 stuks 1+1 gratis Je betaalt €18,99 voor 6 stuks (2 × 3)€37,98 Per stuk€3,16€6,32 Je bespaart €18,99 op 6 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Intuition Complete Scheersysteem 1+1 gratis Je betaalt €18,99 voor 2 stuks€37,98 Per stuk€9,49€18,99 Je bespaart €18,99 op 2 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Limited Edition Navulmesjes 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €10,99 voor 8 stuks (2 × 4)€21,98 Per stuk€1,38€2,76 Je bespaart €10,99 op 8 stuks
-50% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Wilkinson Sword Wilkinson 6 Navulmesjes 4 stuks 1+1 gratis Je betaalt €20,79 voor 8 stuks (2 × 4)€41,58 Per stuk€2,60€5,20 Je bespaart €20,79 op 8 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 King C. Gillette Double Edge Razor Navulmesjes 10 stuks 2e halve prijs Je betaalt €11,98 voor 20 stuks (2 × 10)€15,98 Per stuk€0,60€0,80 Je bespaart €4,00 op 20 stuks