Primer in promotie

Alle 36 actuele promoties op primer van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

mascara primer -50%
HEMATot ma 5/10

mascara primer

1+1 gratis
Je betaalt
€7,99
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€4,00€7,99
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Lasting Finish Primer -35%
Di

Lasting Finish Primer

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99€351,67/l
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Levis Ambiance -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Levis Ambiance -25%

-25% op Levis Ambiance bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
6 producten
Je betaalt
vanaf€46,48
voor 2 stuks
Per stuk€23,24vanaf €19,13/l
Je bespaart €15,49 op 2 stuks
Selectie verf -20% -20%
Levis essentials -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis essentials -20%

-20% op Levis essentials bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
35 producten
Je betaalt
vanaf€23,98
voor 2 stuks
Per stuk€11,99vanaf €14,96/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Levis expert -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis expert -20%

Je betaalt
vanaf€27,18
voor 2 stuks
Per stuk€13,59vanaf €38,40/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir

Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir bij aankoop van min. €110 aan Charlotte Tilbury producten
4 producten
Je betaalt
vanaf€20,00
voor 1 stuk
Per litervanaf €1.250,00
primer matt
HEMATot ma 5/10

primer matt

2e voor 1.-
Je betaalt
€6,59
voor 1 stuk
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes

Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes bij aankoop van 2 Sisley producten waaronder 1 huidverzorgingsproductmet Beauty Member Card
2 producten
Je betaalt
€72,80
voor 1 stuk
Per liter€2.426,67
Multi-Tasker Better Than Filters -35%
Di

Multi-Tasker Better Than Filters

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Primer in promotie

Hoeveel promoties zijn er op primer deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op primer, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op primer?

Hubo, met 9 promoties, gevolgd door Kruidvat (8) en HEMA (7).

Wat is de grootste korting op primer?

-50% op Hubo primer acryl bij Hubo, geldig tot 31/12.

Welke soort korting komt het meest voor op primer?

% korting: 16 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.