Muurverf in promotie

Alle 33 actuele promoties op muurverf van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

33 promoties

1+2 gratis op testers & mengtubes -67%
HuboTot zo 4/10

1+2 gratis op testers & mengtubes

1+2 gratis
94 producten
Je betaalt
€2,99
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,00€2,99€33,33/l
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 4/10

1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf

1+1 gratis (goedkoopste gratis)
45 producten
Je betaalt
vanaf€42,99
voor 2 stuks
Per stuk€21,50vanaf €6,25/l
Je bespaart €42,99 op 2 stuks
Promo 50% op muurverf & plafondverf -50%
HuboTot zo 28/2

Promo 50% op muurverf & plafondverf

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €1,50
Je bespaart €14,99
Muurverf Mat Antraciet -50%
Kwantum

Muurverf Mat Antraciet

-50%
Je betaalt
€10,50
voor 1 stuk€21,00
Je bespaart €10,50
Muurverf Mat Grijs -50%
Kwantum

Muurverf Mat Grijs

-50%
Je betaalt
€10,50
voor 1 stuk€21,00
Je bespaart €10,50
1+1 gratis op muurverf -50%
Brico

1+1 gratis op muurverf

1+1 gratismet Brico klantenkaart
100 producten
Je betaalt
vanaf€39,99
voor 2 stuks
Per stuk€20,00
Je bespaart €39,99 op 2 stuks
25% korting op verf -25%
Gamma

25% korting op verf

25% kortingmet GAMMAplus kaart
29 producten
Je betaalt
vanaf€24,74
voor 1 stuk
Je bespaart €8,25
Muurverf & plafondverf -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Muurverf & plafondverf -25%

Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per litervanaf €7,12
Je bespaart €5,00
Levis Ambiance -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Levis Ambiance -25%

-25% op Levis Ambiance bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
174 producten
Je betaalt
vanaf€28,48
voor 2 stuks
Per stuk€14,24vanaf €9,45/l
Je bespaart €9,49 op 2 stuks
Selectie verf -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Selectie verf -20%

-20% op een selectie van verf bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
36 producten
Je betaalt
vanaf€62,38
voor 2 stuks
Per stuk€31,19vanaf €15,67/l
Je bespaart €15,60 op 2 stuks
Levis essentials -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis essentials -20%

-20% op Levis essentials bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
23 producten
Je betaalt
vanaf€92,78
voor 2 stuks
Per stuk€46,39vanaf €14,96/l
Je bespaart €23,20 op 2 stuks
Levis expert -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis expert -20%

Je betaalt
vanaf€51,18
voor 2 stuks
Per stuk€25,59vanaf €27,92/l
Je bespaart €12,79 op 2 stuks
Levis symply refresh -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis symply refresh -20%

Je betaalt
vanaf€71,98
voor 2 stuks
Per stuk€35,99vanaf €29,60/l
Je bespaart €18,00 op 2 stuks
Muurverf Mat Klei -20%
Kwantum

Muurverf Mat Klei

Op=Op | -20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€9,20
voor 2 stuks€11,50
Per stuk€4,60€5,75
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Muurverf Professional Elephant Sin -20%
Kwantum

Muurverf Professional Elephant Sin

Op=Op | -20% v.a. 2 artikelen
Je betaalt
€11,20
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€5,60€7,00
Je bespaart €2,80 op 2 stuks
20% korting op muurverf keuken & badkamer -20%
BricoTot zo 11/10

20% korting op muurverf keuken & badkamer

20% kortingmet Brico klantenkaart
24 producten
Je betaalt
vanaf€38,39
voor 1 stuk
Je bespaart €9,60

Promoties laden…

Vragen over Muurverf in promotie

Hoeveel promoties zijn er op muurverf deze week?

Er zijn 33 actuele promoties op muurverf, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op muurverf?

Hubo, met 12 promoties, gevolgd door Gamma (9) en Kwantum (6).

Wat is de grootste korting op muurverf?

-67% op 1+2 gratis op testers & mengtubes bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op muurverf?

% korting: 28 van de 33 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.