Koelkast in promotie

Alle 161 actuele promoties op koelkast van 12 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

161 promoties

Boter Koelkastsmeerbaar ongezouten 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Boter Koelkastsmeerbaar ongezouten 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€7,33
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,67€4,89€14,68/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
Je betaalt
€7,33
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€3,67€4,89€14,68/kg
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Koelkast verfrisser -16%
Wibra

Koelkast verfrisser

12 stuks 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 12 stuks€11,88
Per stuk€0,83€0,99
Je bespaart €1,89 op 12 stuks
Domo Koelkast DO91124 -10%
KrëfelTot za 31/10

Domo Koelkast DO91124

-10%
Je betaalt
€299,00
voor 1 stuk€334,00
Je bespaart €35,00
Ecocheques op koel-vries in 1
Ecocheques op koel-vries in 1

Alle 161 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Koelkast in promotie

Hoeveel promoties zijn er op koelkast deze week?

Er zijn 161 actuele promoties op koelkast, bij 12 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op koelkast?

Vanden Borre, met 37 promoties, gevolgd door Expert (29) en Selexion (29).

Wat is de grootste korting op koelkast?

-50% op Koelkast organizer – rond bij Wibra.

Welke soort korting komt het meest voor op koelkast?

Nieuwe prijs: 78 van de 161 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.