-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Danone Drinkyoghurt | Aardbei 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €3,29 voor 2 stuks€4,38 Per stuk€1,64€2,19€6,07/kg Je bespaart €1,09 op 2 stuks
-10% Bewaar ColruytTot di 6/10 Danone Hipro: Drink Chocolade UHT en Drinkyoghurt Vanille -10% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €11,70 voor 4 stuks€13,00 Per stuk€2,93€3,25€8,88/l Je bespaart €1,30 op 4 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Danup Drinkyoghurt Aardbei 600 g Danio -5% voor 2 Je betaalt €7,01 voor 2 stuks€7,38 Per stuk€3,51€3,69€5,85/l Je bespaart €0,37 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Danup Drinkyoghurt Banaan 600 g Danio -5% voor 2 Je betaalt €7,01 voor 2 stuks€7,38 Per stuk€3,51€3,69€5,85/l Je bespaart €0,37 op 2 stuks
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €4,99 voor 1 stuk Per kg€6,24
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel Je betaalt €4,59 voor 1 stuk Per kg€3,83
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Aardbei – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€4,99
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Bosvruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €4,69 voor 1 stuk Per kg€5,86
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel Je betaalt €5,19 voor 1 stuk Per kg€4,33
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €4,29 voor 1 stuk Per kg€5,36
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Multivruchten – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – Groot formaat 645g Actimel Je betaalt €3,09 voor 1 stuk Per liter€4,79
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel Je betaalt €7,79 voor 1 stuk Per kg€6,49
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original 0% Vet – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €5,19 voor 1 stuk Per kg€6,49
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 12x100g Actimel Je betaalt €7,05 voor 1 stuk Per kg€5,88
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Original – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €4,29 voor 1 stuk Per kg€5,36
Bewaar Carrefour Drinkyoghurt Summer Edition Ananas Kokosnoot – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 8x100g Actimel Je betaalt €4,95 voor 1 stuk Per kg€6,19
Bewaar Carrefour Kids Drinkyoghurt Aardbei Banaan – Gepasteuriseerd – Ondersteunt het immuunsysteem met vitamines – 6x100g Actimel Je betaalt €3,99 voor 1 stuk Per kg€6,65