Vintense in promotie

Alle 26 actuele promoties op Vintense van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

26 promoties

Vintense 0% Chardonnay fles 20cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 20cl

2+1 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€9,95/l
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Vintense 0% Chardonnay fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Merlot fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Merlot fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€18,42
voor 3 stuks€27,63
Per stuk€6,14€9,21€8,19/l
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€13,26
voor 3 stuks€19,89
Per stuk€4,42€6,63€5,89/l
Je bespaart €6,63 op 3 stuks
Vintense Sangria 0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Sangria 0% fles 75cl

2+1 gratis
Je betaalt
€12,50
voor 3 stuks€18,75
Per stuk€4,17€6,25€5,56/l
Je bespaart €6,25 op 3 stuks
Cépage Alcoholvrij Syrah Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Cépage Alcoholvrij Syrah Rood 75cl

Vintense
-10% voor 24
Je betaalt
€133,70
voor 24 stuks€148,56
Per stuk€5,57€6,19€7,42/l
Je bespaart €14,86 op 24 stuks
Sangria 0% Alcohol Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Sangria 0% Alcohol Rood 75cl

Vintense
-10% voor 24
Je betaalt
€129,38
voor 24 stuks€143,76
Per stuk€5,39€5,99€7,19/l
Je bespaart €14,38 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Vintense in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Vintense deze week?

Er zijn 26 actuele promoties op Vintense, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Vintense?

Prik & Tik, met 23 promoties, gevolgd door Carrefour (3).

Wat is de grootste korting op Vintense?

-33% op Vintense 0% Cabernet Sauvignon fles 75cl bij Prik & Tik.

Welke soort korting komt het meest voor op Vintense?

Gratis erbij: 23 van de 26 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.