-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Cabernet Sauvignon fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,40 voor 3 stuks€27,60 Per stuk€6,13€9,20€8,17/l Je bespaart €9,20 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Chardonnay fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€9,95/l Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Chardonnay fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Merlot fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Sauvignon Blanc fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Alcoholvrije Merlot fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€9,95/l Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Blanc fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,90 voor 3 stuks€8,85 Per stuk€1,97€2,95€9,85/l Je bespaart €2,95 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Blanc fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€6,71/l Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Rose Fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,90 voor 3 stuks€8,85 Per stuk€1,97€2,95€9,85/l Je bespaart €2,95 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Rosé fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€6,71/l Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €13,26 voor 3 stuks€19,89 Per stuk€4,42€6,63€5,89/l Je bespaart €6,63 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Limoncello Spritz 0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Bellini 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Bellini 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,24 voor 3 stuks€18,36 Per stuk€4,08€6,12€5,44/l Je bespaart €6,12 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Hugo 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Hugo alcoholvrij fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €13,72 voor 3 stuks€20,58 Per stuk€4,57€6,86€6,09/l Je bespaart €6,86 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Mojito 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Spritz 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Spritz 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,24 voor 3 stuks€18,36 Per stuk€4,08€6,12€5,44/l Je bespaart €6,12 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense O°rigin Prestige Blanc Des Blancs 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €22,76 voor 3 stuks€34,14 Per stuk€7,59€11,38€10,12/l Je bespaart €11,38 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense O°rigin Prestige Rosé 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €22,80 voor 3 stuks€34,20 Per stuk€7,60€11,40€10,13/l Je bespaart €11,40 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Sangria 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,50 voor 3 stuks€18,75 Per stuk€4,17€6,25€5,56/l Je bespaart €6,25 op 3 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Cépage Alcoholvrij Syrah Rood 75cl Vintense -10% voor 24 Je betaalt €133,70 voor 24 stuks€148,56 Per stuk€5,57€6,19€7,42/l Je bespaart €14,86 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vintense Wijn -10% voor 24 +2 varianten Cépage Alcoholvrije wijn Chardonnay Wit 75cl€5,57Cépage Alcoholvrije wijn Merlot 75cl€5,57Cépage Merlot Alcoholvrije wijn Rood 20cl€1,94 Je betaalt vanaf€46,44 voor 24 stuks Per stuk€1,94vanaf €7,42/l Je bespaart €5,16 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Sangria 0% Alcohol Rood 75cl Vintense -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks