Turtle in promotie

Alle 11 actuele promoties op Turtle van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g -30%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€5,03
voor 1 stuk€7,19
Per kg€14,37€20,54
Je bespaart €2,16
TURTLE Cacao crispies bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Cacao crispies bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,60
voor 2 stuks€9,50
Per stuk€3,80€4,75€12,67/kg
Je bespaart €1,90 op 2 stuks
TURTLE Cacaokussen Hazelnoot bio GV 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Cacaokussen Hazelnoot bio GV 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,90
voor 2 stuks€12,38
Per stuk€4,95€6,19€16,51/kg
Je bespaart €2,48 op 2 stuks
TURTLE Choco Balls BIO 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Choco Balls BIO 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,83€4,79€12,77/kg
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
TURTLE Cinnamon Bites Bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Cinnamon Bites Bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,14
voor 2 stuks€10,18
Per stuk€4,07€5,09€13,57/kg
Je bespaart €2,04 op 2 stuks
TURTLE Cocoa Smiles Bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Cocoa Smiles Bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,64
voor 2 stuks€8,30
Per stuk€3,32€4,15€11,07/kg
Je bespaart €1,66 op 2 stuks
TURTLE Color loops GV bio GV 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Color loops GV bio GV 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,99€4,99€13,31/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
TURTLE Honey Balls bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Honey Balls bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,22
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€3,11€3,89€10,37/kg
Je bespaart €1,56 op 2 stuks
TURTLE Marshm.Crunch Cereals Bio GV 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Marshm.Crunch Cereals Bio GV 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,40
voor 2 stuks€10,50
Per stuk€4,20€5,25€14,00/kg
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
TURTLE pillows peanut butter bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE pillows peanut butter bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,74
voor 2 stuks€12,18
Per stuk€4,87€6,09€16,23/kg
Je bespaart €2,44 op 2 stuks
TURTLE Puffed Spelt with Honey Bio 300g -20%
BioplanetTot di 6/10

TURTLE Puffed Spelt with Honey Bio 300g

-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,79€5,99€15,97/kg
Je bespaart €2,40 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Turtle in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Turtle deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Turtle, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Turtle?

Bioplanet, met 10 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (1).

Wat is de grootste korting op Turtle?

-30% op Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Turtle?

% korting: 10 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.