-30% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Turtle Granola Pecan & Esdoorn - 350g Wees er snel bij! OP=OP Je betaalt €5,03 voor 1 stuk€7,19 Per kg€14,37€20,54 Je bespaart €2,16
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Cacao crispies bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,60 voor 2 stuks€9,50 Per stuk€3,80€4,75€12,67/kg Je bespaart €1,90 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Cacaokussen Hazelnoot bio GV 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €9,90 voor 2 stuks€12,38 Per stuk€4,95€6,19€16,51/kg Je bespaart €2,48 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Choco Balls BIO 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,66 voor 2 stuks€9,58 Per stuk€3,83€4,79€12,77/kg Je bespaart €1,92 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Cinnamon Bites Bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,14 voor 2 stuks€10,18 Per stuk€4,07€5,09€13,57/kg Je bespaart €2,04 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Cocoa Smiles Bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €6,64 voor 2 stuks€8,30 Per stuk€3,32€4,15€11,07/kg Je bespaart €1,66 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Color loops GV bio GV 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€3,99€4,99€13,31/kg Je bespaart €2,00 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Honey Balls bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €6,22 voor 2 stuks€7,78 Per stuk€3,11€3,89€10,37/kg Je bespaart €1,56 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Marshm.Crunch Cereals Bio GV 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €8,40 voor 2 stuks€10,50 Per stuk€4,20€5,25€14,00/kg Je bespaart €2,10 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE pillows peanut butter bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €9,74 voor 2 stuks€12,18 Per stuk€4,87€6,09€16,23/kg Je bespaart €2,44 op 2 stuks
-20% Bewaar BioplanetTot di 6/10 TURTLE Puffed Spelt with Honey Bio 300g -20% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €9,58 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,79€5,99€15,97/kg Je bespaart €2,40 op 2 stuks