-50% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Felix Solis Diego de Almagro Gran Reserva Rood 75cl Spanje 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€6,00/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 El Cortez XO Rood 75cl Spanje 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99€7,10/l Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Torre Oria El Cortez Xo Extra Ordinario Wit 75cl Spanje 2+1 gratis Je betaalt €15,98 voor 3 stuks€23,97 Per stuk€5,33€7,99€7,10/l Je bespaart €7,99 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 26/10 Torres Laberinto Tinto Wit 75cl Spanje 2+1 gratis Je betaalt €13,98 voor 3 stuks€20,97 Per stuk€4,66€6,99€6,21/l Je bespaart €6,99 op 3 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Albariño Pulpo Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bag in Box Mucho Mas Rood 3L Spanje -10% voor 24 Je betaalt €345,38 voor 24 stuks€383,76 Per stuk€14,39€15,99€4,80/l Je bespaart €38,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Blanquito Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Casa Regalos Tintorera & Syrah Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Castilla-La-Mancha Mucho Mas Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Castilla-La-Mancha Mucho Mas Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Catalunya Sangre de Toro Torres Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €161,78 voor 24 stuks€179,76 Per stuk€6,74€7,49€8,99/l Je bespaart €17,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Don Simon Chardonnay Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Gotas de Mar Godello Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €280,58 voor 24 stuks€311,76 Per stuk€11,69€12,99€15,59/l Je bespaart €31,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Gran Reserva Enterizo Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Le Révérend Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €64,58 voor 24 stuks€71,76 Per stuk€2,69€2,99€3,59/l Je bespaart €7,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Marqués de Cáceres Rioja Blanco 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Marqués de Cáceres Rioja Rosado 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naterra Bio Rosé 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naterra Bio Rosé Box 3L Spanje -10% voor 24 Je betaalt €237,38 voor 24 stuks€263,76 Per stuk€9,89€10,99€3,29/l Je bespaart €26,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naterra Bio Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naterra Bio Wit Box 3L Spanje -10% voor 24 Je betaalt €237,38 voor 24 stuks€263,76 Per stuk€9,89€10,99€3,29/l Je bespaart €26,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Naterra Rood Bio Bag in Box 3L Spanje -10% voor 24 Je betaalt €237,38 voor 24 stuks€263,76 Per stuk€9,89€10,99€3,29/l Je bespaart €26,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pagos del Rey Pulpo Godello Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ramón Bilbao Rioja Reserva Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €302,18 voor 24 stuks€335,76 Per stuk€12,59€13,99€16,78/l Je bespaart €33,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ramón Bilbao Verdejo Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Ribera del Duero Portia Crianza 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Rioja Burgo Viejo Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Rioja Faustino Rivero Ulecia Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Sangre de Toro 0% alcohol Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Sangre de Toro 0% Alcohol Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Sauvignon Night Orient Alcohol Free Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Siglo Tempranillo Rood 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Tierra de Castilla Embruja del Campo Rood Bio Bag in Box Spanje -10% voor 24 Je betaalt €302,18 voor 24 stuks€335,76 Per stuk€12,59€13,99€4,19/l Je bespaart €33,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Valencia Utiel Requena Pena Tejo Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Valmeras Chardonnay Wit 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Valmeras Sauvignon Blanc 75 cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vega la Luna Rosado 75cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vega la Luna Tempranillo Rood 750 ml Spanje -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vega la Luna Verdejo 750 ml Spanje -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vin de Messe Doux 75 cl Spanje -10% voor 24 Je betaalt €99,14 voor 24 stuks€110,16 Per stuk€4,13€4,59€5,51/l Je bespaart €11,02 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Vintense bag in box Sober Wit 2L 0,0% Spanje -10% voor 24 Je betaalt €302,18 voor 24 stuks€335,76 Per stuk€12,59€13,99€6,30/l Je bespaart €33,58 op 24 stuks