Rude Health in promotie

Alle 13 actuele promoties op Rude Health van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

13 promoties

Rude Health Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€1,75/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Rude Health Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Rude Health Barista hazelnut -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista hazelnut

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,00/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Rude Health Barista kokosnoot -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista kokosnoot

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€1,75/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Rude Health Amandel Drink BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Amandel Drink BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,14€4,19€3,14/l
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Rude Health Barista Coconut Drink - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Barista Coconut Drink - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€2,92/l
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Rude Health Barista Oat Drink - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Barista Oat Drink - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€2,39/l
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Rude Health Cashew Drink - 1l -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Cashew Drink - 1l

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,58
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€3,29€4,39€3,29/l
Je bespaart €2,20 op 2 stuks
Rude Health Coconut Drink Organic - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Coconut Drink Organic - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,14€4,19€3,14/l
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Rude Health No Sugars Almond BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health No Sugars Almond BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€2,99/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Rude Health No Sugars Oat Drink BIO - 1L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health No Sugars Oat Drink BIO - 1L

2e product 50% korting
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€2,99/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Rude Health Roasted Almond Oat Drink - 1 L -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Rude Health Roasted Almond Oat Drink - 1 L

2e product 50% korting
Je betaalt
€6,29
voor 2 stuks€8,38
Per stuk€3,14€4,19€3,14/l
Je bespaart €2,09 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Rude Health in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Rude Health deze week?

Er zijn 13 actuele promoties op Rude Health, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Rude Health?

Holland & Barrett, met 9 promoties, gevolgd door Albert Heijn (4).

Wat is de grootste korting op Rude Health?

-50% op Rude Health Barista amandel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Rude Health?

2e aan korting: 9 van de 13 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.