Rosewood in promotie

Alle 22 actuele promoties op Rosewood van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

Rosewood Chewy sticks with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 12 stuks (3 × 4)€11,37
Per stuk€0,63€0,94
Je bespaart €3,79 op 12 stuks
Rosewood Chewy sticks with chicken small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with chicken small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 30 stuks (3 × 10)€11,37
Per stuk€0,25€0,37
Je bespaart €3,79 op 30 stuks
Rosewood Chewy sticks with salmon small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with salmon small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,18
voor 24 stuks (3 × 8)€10,77
Per stuk€0,30€0,45
Je bespaart €3,59 op 24 stuks
Rosewood Delidelight chicken -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delidelight chicken

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Rosewood Delidelight salmon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delidelight salmon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Rosewood Delisticks salmon & tuna -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delisticks salmon & tuna

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,38
voor 15 stuks (3 × 5)€8,07
Per stuk€0,36€0,54
Je bespaart €2,69 op 15 stuks
Rosewood Salmon fillet strips large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Salmon fillet strips large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,58
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€2,86€4,29€19,07/kg
Je bespaart €4,29 op 3 stuks
Rosewood Steak bites beef & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak bites beef & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Steak strips beef & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak strips beef & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Steak strips chicken & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak strips chicken & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 9 stuks (3 × 3)€20,97
Per stuk€1,55€2,33
Je bespaart €6,99 op 9 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 9 stuks (3 × 3)€11,37
Per stuk€0,84€1,26
Je bespaart €3,79 op 9 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 30 stuks (3 × 10)€11,37
Per stuk€0,25€0,37
Je bespaart €3,79 op 30 stuks
Rosewood Twister with chicken large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Twister with chicken large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 9 stuks (3 × 3)€20,97
Per stuk€1,55€2,33
Je bespaart €6,99 op 9 stuks
Rosewood Twister with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Twister with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 12 stuks (3 × 4)€11,97
Per stuk€0,67€1,01
Je bespaart €3,99 op 12 stuks

Promoties laden…

Vragen over Rosewood in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Rosewood deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op Rosewood, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Rosewood?

Albert Heijn, met 16 promoties, gevolgd door Kruidvat (6).

Wat is de grootste korting op Rosewood?

-50% op Rosewood Chewy Sticks met Kip Hondensnacks 4 x 25g bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Rosewood?

Gratis erbij: 22 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.