-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Porta 6 Rood 75cl Portugal 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€6,00/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Porta 6 Wit 75cl Portugal 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€6,00/l Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alentejano Pousio Selection Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alentejo JP Ramos Reserva Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Alto Pina Reserva Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €194,18 voor 24 stuks€215,76 Per stuk€8,09€8,99€10,79/l Je bespaart €21,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Cancellus Premium Tinto Rood 75 cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Curvos Superior Vinho Verde Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Douro Monte Cascas Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €215,78 voor 24 stuks€239,76 Per stuk€8,99€9,99€11,99/l Je bespaart €23,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Douro Perspectiva Grande Reserva Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €237,38 voor 24 stuks€263,76 Per stuk€9,89€10,99€13,18/l Je bespaart €26,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Forte de S. Sebastião Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Lagosta Verde Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Lissabon Pica Pau Reserva Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Mateus The Original Rosé Portugal -10% voor 24 Je betaalt €75,38 voor 24 stuks€83,76 Per stuk€3,14€3,49€12,56/l Je bespaart €8,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Mateus Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €140,18 voor 24 stuks€155,76 Per stuk€5,84€6,49€7,78/l Je bespaart €15,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Periquita Azeitão Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Periquita Azeitão Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €129,38 voor 24 stuks€143,76 Per stuk€5,39€5,99€7,19/l Je bespaart €14,38 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Portico Rosé Wine 750 ml Portugal -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Pousio Selection Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Quinta Da Lapa Alvarinho Wit 75 cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €172,58 voor 24 stuks€191,76 Per stuk€7,19€7,99€9,58/l Je bespaart €19,18 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Rota Dao Reserva Touriga Nacional Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santos & Seixo Perspectiva Douro DOP Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Santos & Seixo Perspectiva Douro DOP Wit 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €150,98 voor 24 stuks€167,76 Per stuk€6,29€6,99€8,39/l Je bespaart €16,78 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Tejo Babu Reserva Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €107,78 voor 24 stuks€119,76 Per stuk€4,49€4,99€5,98/l Je bespaart €11,98 op 24 stuks
-10% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Xistus Rood 75cl Portugal -10% voor 24 Je betaalt €86,18 voor 24 stuks€95,76 Per stuk€3,59€3,99€4,79/l Je bespaart €9,58 op 24 stuks