Parodontax in promotie

Alle 21 actuele promoties op Parodontax van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

21 promoties

Active Gum Health Extra Fresh Mint -50%
Di

Active Gum Health Extra Fresh Mint

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

Je betaalt
vanaf€9,98
voor 4 stuks
Per stuk€2,50vanaf €33,33/l
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Complete Protection Extra Fresh -50%
Di

Complete Protection Extra Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€14,58
voor 4 stuks€29,16
Per stuk€3,65€7,29€48,67/l
Je bespaart €14,58 op 4 stuks
Extra Kool Mondwater 500 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Kool Mondwater 500 ml

Parodontax
2+2 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€27,00
Per stuk€3,38€6,75€6,76/l
Je bespaart €13,50 op 4 stuks
Herbal Fresh -50%
Di

Herbal Fresh

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 4 stuks€23,96
Per stuk€3,00€5,99€40,00/l
Je bespaart €11,98 op 4 stuks
Original -50%
Di

Original

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 4 stuks€23,96
Per stuk€3,00€5,99€40,00/l
Je bespaart €11,98 op 4 stuks
Original Mini -50%
Di

Original Mini

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€4,18
voor 4 stuks€8,36
Per stuk€1,04€2,09€69,33/l
Je bespaart €4,18 op 4 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
Tandenborstel Soft -50%
Di

Tandenborstel Soft

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 4 stuks€21,96
Per stuk€2,75€5,49
Je bespaart €10,98 op 4 stuks
Whitening -50%
Di

Whitening

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€12,58
voor 4 stuks€25,16
Per stuk€3,15€6,29€42,00/l
Je bespaart €12,58 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Parodontax in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Parodontax deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op Parodontax, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Parodontax?

Di, met 11 promoties, gevolgd door Carrefour (4) en Kruidvat (3).

Wat is de grootste korting op Parodontax?

-50% op PARODONTAX Active Gum Health Extra Fresh Mint bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op Parodontax?

Gratis erbij: 18 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.