Oxfam Fair Trade in promotie

Alle 9 actuele promoties op Oxfam Fair Trade op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

9 promoties

OXFAM FAIRTRADE Bonen Highland Bio 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Bonen Highland Bio 1kg

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€73,57
voor 4 stuks€91,96
Per stuk€18,39€22,99€18,39/kg
Je bespaart €18,39 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE cacaopoeder Bio 375g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE cacaopoeder Bio 375g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€25,25
voor 4 stuks€31,56
Per stuk€6,31€7,89€16,83/kg
Je bespaart €6,31 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE Congo gemalen Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Congo gemalen Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€25,57
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€6,39€7,99€25,56/kg
Je bespaart €6,39 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE gem. Dark Roast Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE gem. Dark Roast Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€20,00
voor 4 stuks€25,00
Per stuk€5,00€6,25€20,00/kg
Je bespaart €5,00 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE gemalen deca Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE gemalen deca Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€19,04
voor 4 stuks€23,80
Per stuk€4,76€5,95€19,04/kg
Je bespaart €4,76 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE koffie Highland bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE koffie Highland bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€24,61
voor 4 stuks€30,76
Per stuk€6,15€7,69€24,60/kg
Je bespaart €6,15 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE Koffiepads deca Bio 16st -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Koffiepads deca Bio 16st

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€14,69
voor 4 stuks€18,36
Per stuk€3,67€4,59€0,23 per pad
Je bespaart €3,67 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE pads Highland Bio 16st -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE pads Highland Bio 16st

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,45
voor 4 stuks€15,56
Per stuk€3,11€3,89€0,19 per pad
Je bespaart €3,11 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE Peru gemalen Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Peru gemalen Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€22,37
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€5,59€6,99€22,36/kg
Je bespaart €5,59 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Oxfam Fair Trade in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Oxfam Fair Trade deze week?

Er zijn 9 actuele promoties op Oxfam Fair Trade (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Oxfam Fair Trade?

-20% op Oxfam Fair Trade OXFAM FAIRTRADE Bonen Highland Bio 1kg bij Bioplanet, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Oxfam Fair Trade?

% korting: 9 van de 9 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.