Organix in promotie

Alle 15 actuele promoties op Organix van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Organix Babyvoeding -25%
Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Bio Pear & Raspberry 6+ Maanden 100 g

Organix
3+1 gratis
Je betaalt
€5,55
voor 4 stuks€7,40
Per stuk€1,39€1,85€13,90/kg
Je bespaart €1,85 op 4 stuks
Farm Animal Biscuits 12+ Maanden 100 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Farm Animal Biscuits 12+ Maanden 100 g

Organix
3+1 gratis
Je betaalt
€12,87
voor 4 stuks€17,16
Per stuk€3,22€4,29€32,20/kg
Je bespaart €4,29 op 4 stuks
Organix Kaassteren | 7M | Bio -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Organix Kaassteren | 7M | Bio

3+1 gratis
Je betaalt
€4,77
voor 4 stuks€6,36
Per stuk€1,19€1,59€59,50/kg
Je bespaart €1,59 op 4 stuks
Organix Knabbels | Wortel | 10M | Bio -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Organix Knabbels | Wortel | 10M | Bio

3+1 gratis
Je betaalt
€11,25
voor 4 stuks€15,00
Per stuk€2,81€3,75€46,83/kg
Je bespaart €3,75 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Organix in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Organix deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Organix, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Organix?

Delhaize, met 8 promoties, gevolgd door Carrefour (7).

Wat is de grootste korting op Organix?

-25% op Organix Babyvoeding bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Organix?

Gratis erbij: 15 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.