Oral B in promotie

Alle 122 actuele promoties op Oral B van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

122 promoties

Oral-B Tandpasta -50%
Fresh Floss Essential 50M -50%
CarrefourTot ma 5/10

Fresh Floss Essential 50M

Oral-B
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Oral B Tandpasta -50%
Oral B Tandenborstel -50%
Oral-B Essential Floss -50%
KruidvatTot zo 4/10

Oral-B Essential Floss

2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiTot za 3/10

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

5 voor
Je betaalt
€9,99
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,00€3,99€26,64/l
Je bespaart €9,95 op 5 stuks

Alle 122 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Oral B in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Oral B deze week?

Er zijn 122 actuele promoties op Oral B, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Oral B?

Kruidvat, met 41 promoties, gevolgd door Vanden Borre (28) en Di (16).

Wat is de grootste korting op Oral B?

-59% op Oral B Oral-B iO3 Leopard Elektrische Tandenborstel zwart bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke promoties op Oral B lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Tandpasta 3D white advanced luxe perfection (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10), ORAL-B Whiteningtandpasta (5 x 75 ml) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Oral B?

% korting: 53 van de 122 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.