OKONO in promotie

Alle 11 actuele promoties op OKONO op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

OKONO Broodmix - 450g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

OKONO Broodmix - 450g

2e product 50% korting
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€13,31/kg
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
OKONO Crackermix - 300g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

OKONO Crackermix - 300g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€17,47/kg
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Okono Dark Chocolate Coffee - 35g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Okono Dark Chocolate Coffee - 35g

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€53,43/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Okono Dark Chocolate Hazelnut - 35g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Okono Dark Chocolate Hazelnut - 35g

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€53,43/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
Okono Dark Chocolate Raspberry - 35g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Okono Dark Chocolate Raspberry - 35g

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,74
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,87€2,49€53,43/kg
Je bespaart €1,24 op 2 stuks
OKONO Energy Bar Almond Coconut - 40g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

OKONO Energy Bar Almond Coconut - 40g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,35
voor 2 stuks€5,80
Per stuk€2,17€2,90€54,25/kg
Je bespaart €1,45 op 2 stuks
OKONO Energy Bar Almond Lemon - 40g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

OKONO Energy Bar Almond Lemon - 40g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,35
voor 2 stuks€5,80
Per stuk€2,17€2,90€54,25/kg
Je bespaart €1,45 op 2 stuks
OKONO Energy Bar Crunchy Peanut - 40g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

OKONO Energy Bar Crunchy Peanut - 40g

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,35
voor 2 stuks€5,80
Per stuk€2,17€2,90€54,25/kg
Je bespaart €1,45 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over OKONO in promotie

Hoeveel promoties zijn er op OKONO deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op OKONO (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op OKONO?

-25% op OKONO Broodmix - 450g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op OKONO?

2e aan korting: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.