-70% Bewaar Gamma OK douchecabine hoekinstap Riga 80x80 cm met schuifdeuren en glazen wanden 70% korting Je betaalt €80,70 voor 1 stuk€269,00 Je bespaart €188,30
-35% Bewaar Gamma OK opbergrek metaal 150x75x30 cm max. 30 kg/plank 35% korting Je betaalt €15,59 voor 1 stuk€23,99 Je bespaart €8,40
-28% Bewaar MediaMarkt OK. Koel-vriescombinatie E (OFK 411) Superkans Je betaalt €229,00 voor 1 stuk€319,00 Je bespaart €90,00
-23% Bewaar MediaMarkt OK. OMW 2027-1 - B Microgolfoven 20L Zwart Superkans Je betaalt €49,99 voor 1 stuk€64,99 Per liter€2,50€3,25 Je bespaart €15,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op deurklinken 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Deurkrukset kortschild blind aluminium€12,99OK deurkruk set rond rozet wit plastic€8,19OK deurkruk set rond rozet zwart plastic€8,19 Je betaalt vanaf€8,19 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,05
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op veiligheid & bescherming 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten GAMMA werkhandschoenen L€4,99OK werkhandschoen kunstleer XL€3,19 Je betaalt vanaf€3,19 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,80
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op lijmen & kitten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten OK Acrylaatkit wit 290 ml€3,39OK Sanitairkit wit 290 ml€4,99OK Siliconenkit transparant 290 ml€4,79OK siliconenkit wit 290 ml€4,79 Je betaalt vanaf€3,39 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,85
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op messen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten OK afbreekmessenset 2-delig 9-18 mm€2,89OK afbreekmessenset 4-delig€4,29OK universeelmes€4,99 Je betaalt vanaf€2,89 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,72
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op tangen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 6 producten OK afstriptang€5,99OK combinatietang 160 mm€6,49OK kniptang 160 mm€5,99OK nijptang 180 mm€5,59OK tangenset 165 mm 3-delig€11,29OK waterpomptang 240 mm€10,99 Je betaalt vanaf€5,59 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,40
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op vuilbakken 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK afvalemmer wit 5 liter€7,99OK pedaalemmer rond 30 L chroom€54,99 Je betaalt vanaf€7,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op opbergmogelijkheden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten OK assortimentsdoos M 10-vaks€3,29OK assortimentsdoos S 10-vaks€2,99OK gereedschapskoffer 300x167x167 mm€7,99OK gereedschapskoffer 460x257x227 mm€15,99 Je betaalt vanaf€2,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op kranen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 11 producten OK badkraan chroom€59,99OK badkraan éénhendel met omstelknop Chroom€42,99OK douchekraan chroom€34,99OK douchekraan ééngreeps chroom€29,99OK koudwaterkraan eenknops chroom€24,99OK thermostatische badkraan chroom 15 cm€79,99OK thermostatische douchekraan chroom 12 cm€59,99OK thermostatische douchekraan chroom 15 cm€59,99OK wastafelkraan 2 knops ketting chroom€34,99OK Wastafelkraan met Hendel Chroom€29,99OK wastafelkraan met waste chroom€34,99 Je betaalt vanaf€24,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €6,25
-20% Bewaar Gamma OK badwand 140x75 cm 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €94,99 per stuk · bij 2 stuks€118,74 Je bespaart €23,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op hamers & koevoeten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK bankhamer 300g€8,99OK klauwhamer houten steel€11,99 Je betaalt vanaf€8,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op pluggen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK Basisplug 10x50mm 75 stuks€5,89OK Basisplug 5, 6 and 8mm 450T€6,09OK Basisplug 6x30mm 200 stuks€4,49Ok Basisplug 8x40mm 100 stuks€3,49OK slagplug 6x60mm/ 3,7x65mm 45 stuks€6,79 Je betaalt vanaf€3,49 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,02 Je bespaart €0,87
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op lak 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 18 producten OK binnenlak zijdeglans wit 2,5 liter€50,99OK buitenlak hoogglans antraciet 1 liter€24,49OK buitenlak hoogglans wit 1 liter€24,49OK buitenlak hoogglans zwart 1 liter€24,49OK buitenlak zijdeglans gebroken wit 1 liter€24,49OK buitenlak zijdeglans wit 1 liter€24,49OK spuitlak hoogglans antraciet 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans blauw 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans crème 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans geel 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans groen 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans rood 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans transparant 400 ml€8,99OK spuitlak hoogglans wit 400 ml€8,99OK Spuitlak mat zwart 400 ml€8,99OK spuitlak metallic goud 400 ml€8,99OK Spuitlak metallic zilver 400 ml€8,99OK spuitlak zijdeglans roze fluor 400 ml€8,99 Je betaalt vanaf€8,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op verfbenodigdheden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 22 producten OK blokborstel universeel 3 x 12 cm€4,49OK blokborstel universeel 4 x 14 cm€5,59OK borstel plat voor solventgedragen verf maat 40€3,49OK borstel plat voor solventgedragen verf maat 60€3,99OK borstel plat voor watergedragen verf maat 40€3,49OK borstel plat voor watergedragen verf maat 60€3,99OK borstel rond voor solventgedragen verf maat 10€2,79OK borstel rond voor solventgedragen verf maat 20€2,99OK borstel rond voor watergedragen verf maat 10€2,79OK borstel rond voor watergedragen verf maat 14€2,79OK borstel rond voor watergedragen verf maat 20€2,99OK borstelset voor solventgedragen verf maat 10, 14 en 40€5,99OK borstelset voor watergedragen verf maat 10, 14 en 40€5,99OK lakborstel White Spirit maat 14 rond€2,79OK lakroller universeel 10 cm (5 stuks)€3,99OK lakset 10 cm (11-delig)€4,99OK lakset universeel 10 cm (5-delig)€7,99OK lakset universeel 5 cm (5-delig)€5,99OK muurverfroller 18 cm 2 stuks€4,29OK muurverfroller met beugel 18 cm€4,49OK muurverfset 10 cm en 18 cm (5-delig)€8,99OK schuurpapier assorti K80, K120 en K180 (25 stuks)€3,99 Je betaalt vanaf€2,79 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,16 Je bespaart €0,70
-20% Bewaar Gamma OK brievenbus grijs 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €27,99 per stuk · bij 2 stuks€34,99 Je bespaart €7,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op multimedia 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten OK coax kabel 3C2V 1,5 m wit€1,49OK coax splitter voor TV wit€1,49OK HDMI kabel 1,8 m zwart€5,39 Je betaalt vanaf€1,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,37
-20% Bewaar Gamma OK coax stekker en tegenstekker wit 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €0,99 per stuk · bij 2 stuks€1,24 Je bespaart €0,25
-20% Bewaar Gamma OK decoupeerzaagbladenset T-aansluiting voor hout/laminaat/metaal 10-delig 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €6,39 per stuk · bij 2 stuks€7,99 Je bespaart €1,60
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overige bouwmaterialen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK dekzeil antraciet 2x3m€5,19OK dekzeil antraciet 3x4m€10,39OK plamuurmessenset 3 stuks€6,99OK Puinzak 90 L€3,39OK Puinzak 90 L 5 stuks€3,29 Je betaalt vanaf€3,29 pak van 3 · bij 2 pakken Per stuk€2,33 Je bespaart €0,82 op 3 stuks
-20% Bewaar Gamma OK dennenschors 60 L 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €8,09 per stuk · bij 2 stuks€10,11 Je bespaart €2,02
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op gereedschapsets 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten OK dopsleutelset 1/4 t-greep 4-13 mm€16,49OK dopsleutelset 3/8 7-21 mm 21-delig€17,99OK schroevendraaierset 3-delig sleuf-ph€3,99OK schroevendraaierset PH-PZ 4-delig€2,99 Je betaalt vanaf€2,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op douches 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 7 producten OK douchecabine draaideur met zijwand 80x80x185 cm wit€259,00OK douchegordijnstang 125-220 cm wit€8,99OK douchegordijnstang 75-125 cm wit€6,49OK douchekop handdouche 1 stand ø 7 cm chroom€4,99OK douchekop handdouche 5 standen ø 9 cm chroom€9,99OK doucheset 1 stand chroom€23,99OK doucheset 3 standen chroom€24,99 Je betaalt vanaf€4,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,25
-20% Bewaar Gamma OK doucheslang metaal 150 cm chroom 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €6,99 per stuk · bij 2 stuks€8,74 Je bespaart €1,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op toiletten 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK duoblok toilet met H muuraansluiting zonder zitting€119,00OK duobok toilet met CA vloeraansluiting zonder zitting€119,00OK hangend toilet zonder zitting wit€79,00OK wc bril afneembaar wit kunststof€10,49OK WC-bril hout wit€24,99 Je betaalt vanaf€10,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,62
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op fiets 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 6 producten OK fietspomp€9,99OK Fietsverlichtingsset easy fix€2,99OK fietsverlichtingsset LED classic€6,39OK Fietsverlichtingsset LED Classic€3,99OK frameslot met 2 sleutels€8,49OK kettingslot met 2 sleutels€13,99 Je betaalt vanaf€2,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,75
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op gipsplaten & benodigdheden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK gipsplaatschroef 3,6x35 mm 200 stuks€7,49OK gipsplaatschroef 3,9x25 mm 200 stuks€6,19 Je betaalt vanaf€6,19 pak van 200 · bij 2 pakken Per stukvanaf €0,03 Je bespaart €1,55 op 200 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op badkamer accessoires 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 11 producten OK handdoekrek 2-armig chroom€7,99OK handdoekrek wit€7,99OK planchet wit€13,99OK reserverolhouder chroom€7,79OK reserverolhouder wit vrijstaand€5,39OK toiletborstelset chroom€7,99OK veiligheidsmat bad 70x38 cm blauw€8,99OK veiligheidsmat douche 54x53 cm blauw€8,99OK wc rolhouder chroom€10,99OK wc rolhouder met klep wit€7,99OK wc-borstelset wit vrijstaand€7,99 Je betaalt vanaf€5,39 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,35
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op badkamermeubels 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten OK handenwasser ovaal 36x23,5x16 cm€29,99OK Wastafel Duke wit€42,99OK Wastafel wit€64,99 Je betaalt vanaf€29,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €7,50
-20% Bewaar Gamma OK handenwasserset wit 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €59,99 per stuk · bij 2 stuks€74,99 Je bespaart €15,00
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op schroevendraaiers 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK horloge schroevendraaiers€4,99Ok spanningszoeker€2,79 Je betaalt vanaf€2,79 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,70
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op kapstokken & haken 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 10 producten OK kapstok 3 haken Curve zwart staal 325 mm€9,99OK kapstok 3 haken Ilonka hout grenen 410 mm€11,49OK kapstok 3 haken Mirna hout vuren 300 mm€9,99OK kapstok 4 haken Yana zwart 330 mm€12,99OK kapstok 5 haken Ilona hout grenen 520 mm€13,49OK kapstok 5 haken Jeanne grijs zamak 450 mm€11,79OK kapstok 6 haken Astrid grijs zamak 392 mm€12,39OK kapstok 6 haken Ursela grijs zamak 395 mm€11,99OK kapstok 7 haken Harmonica chroom zamak 210 mm€10,19OK kapstok 8 haken Astrid grijs zamak 540 mm€16,79 Je betaalt vanaf€9,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op keukens 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK keukenkraan chroom€34,99OK keukenkraan lage uitloop chroom€29,99OK keukenkraan met bovenuitloop chroom€45,99OK keukenkraan met hendel Chroom€39,99OK keukenkraan met onderuitloop chroom€45,99 Je betaalt vanaf€29,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €7,50
-20% Bewaar Gamma OK keukentrap 2 treden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €29,99 per stuk · bij 2 stuks€37,49 Je bespaart €7,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overig handgereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten OK kitpistool rood€6,99OK kitpistool rood€6,99OK staalborstelset 2-delig€4,99 Je betaalt vanaf€4,99 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,25
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op lijmtangen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK lijmklem 150 mm€3,49OK snelspan lijmklem 300 mm€13,99 Je betaalt vanaf€3,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,87
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op zagen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK metaalzaagbeugel 300 mm€4,99Ok metaalzaagbeugel Junior 150 mm€2,89OK universele handzaag 400 mm€9,49OK verstekbakset met kapzaag€16,99OK verstekbakset met toffelzaag€6,99 Je betaalt vanaf€2,89 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,72
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op sleutels 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 5 producten OK moersleutel verstelbaar 250 mm€9,99OK ringsleutelset 6-17 mm€10,99OK ringsteeksleutelset 8-19 mm 8-delig€11,99OK steeksleutelset 8-17 mm€10,49OK stiftsleutel 6-kant 1,5-6 mm 8-delig€4,69 Je betaalt vanaf€4,69 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,17
-20% Bewaar Gamma OK montagekit wit 290 ml 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €3,49 per stuk · bij 2 stuks€4,36 Je bespaart €0,87
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op muurverf & plafondverf 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK muurverf mat wit 10 liter€38,49OK muurverf mat wit 5 liter€22,49 Je betaalt vanaf€22,49 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €5,62
-20% Bewaar Gamma OK potgrond universeel 40 L 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €4,49 per stuk · bij 2 stuks€5,61 Je bespaart €1,12
-20% Bewaar Gamma OK PU-schuim spuitbus 500 ml 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €4,89 per stuk · bij 2 stuks€6,11 Je bespaart €1,22
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op meetgereedschap 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten OK rolbandmaat 3 meter€4,39OK waterpas 400 mm€5,99OK zakwaterpas magnetisch 210 mm€5,99 Je betaalt vanaf€4,39 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €1,10
-20% Bewaar Gamma OK schroef universeel 4,0x30 mm verzinkt 200 stuks 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €6,99 pak van 200 · bij 2 pakken€8,74 Per stuk€0,03€0,04 Je bespaart €1,75 op 200 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op tape 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK set met 3 schilderstapes (2 stuks 18 mm) (1 stuk 36 mm)€2,69OK set van 5 schilderstapes 25 m x 19 mm€6,49 Je betaalt vanaf€2,69 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €1,30 Je bespaart €0,67
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op auto 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten OK Spanband met ratel 5 meter€6,49OK spanbandenset 2,5 m 2 stuks€3,49 Je betaalt vanaf€3,49 pak van 2 · bij 2 pakken Per stuk€1,75 Je bespaart €0,87 op 2 stuks