Oatly! in promotie

Alle 18 actuele promoties op Oatly! van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Oatly! Barista edition churros flavour -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition churros flavour

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€1,65/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Oatly! Barista edition coconut flavour -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition coconut flavour

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€1,65/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Oatly! Barista edition lighter taste -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition lighter taste

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€1,70/l
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Oatly! Barista edition oat drink -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition oat drink

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€1,50/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Oatly! Biologische barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Biologische barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haver barista edition -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Haver barista edition

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haver barista edition -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Haver barista edition

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,79
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€0,90€1,79€1,80/l
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,20€2,39€2,40/l
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink halfvol 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink halfvol 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Matcha Haverdrink 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Matcha Haverdrink 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Matcha haverdrank -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Matcha haverdrank

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,84
voor 1 stuk€3,79
Per liter€2,84€3,79
Je bespaart €0,95
Oatly! Matcha strawberry flavour -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Matcha strawberry flavour

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€3,99
Per liter€2,99€3,99
Je bespaart €1,00
Oatly Haverdrink | Barista -20%
DelhaizeTot wo 7/10

Oatly Haverdrink | Barista

-20% voor 3
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,63€3,29€2,63/l
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
Oatly Haverdrink | Barista -20%
DelhaizeTot wo 7/10

Oatly Haverdrink | Barista

-20% voor 3
Je betaalt
€7,90
voor 3 stuks€9,87
Per stuk€2,63€3,29€2,63/l
Je bespaart €1,97 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Oatly! in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Oatly! deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Oatly!, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Oatly!?

Albert Heijn, met 9 promoties, gevolgd door OKay (5) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Oatly!?

-50% op Oatly! Barista edition churros flavour bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Oatly!?

% korting: 10 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.