-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Nalu: Original, Exotic en 3 andere -25% vanaf 12 st / -33,34% vanaf 24 stmet Xtra Je betaalt vanaf€16,96 voor 24 stuks Per stuk€0,71€2,84/l Je bespaart €8,47 op 24 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 6 x 330 ml Nalu 2e aan -50% Je betaalt €14,68 voor 2 stuks€19,58 Per stuk€7,34€9,79€3,70/l Je bespaart €4,90 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Botanical Yuzu Rosemary Blik 0.25L 6x Nalu 2e aan -50% Je betaalt €14,23 voor 2 stuks€18,98 Per stuk€7,12€9,49€4,75/l Je bespaart €4,75 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Energiedrank 6 x 250 ml 2e aan -50% +1 variant Energiedrank 6 x 250 ml€7,12Energiedrank 6 x 250 ml€4,94 Je betaalt vanaf€9,88 voor 2 stuks Per stuk€4,94vanaf €3,29/l Je bespaart €3,29 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Exotic 6 x 250 ml Nalu 2e aan -50% Je betaalt €14,23 voor 2 stuks€18,98 Per stuk€7,12€9,49€4,75/l Je bespaart €4,75 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Fruitige Energiedrank Blik 8x250ml Nalu 2e aan -50% Je betaalt €13,12 voor 2 stuks€17,50 Per stuk€6,56€8,75€3,28/l Je bespaart €4,38 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Fruity Energizer Exotic (6x250ml) x4 Blik Nalu -25% Je betaalt €28,46 voor 1 stuk€37,95 Per liter€4,75€6,33 Je bespaart €9,49
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Nalu Botanical Yuzu Rosemary 25cl -25% vanaf 12 stmet Xtra Je betaalt €14,13 voor 12 stuks€18,84 Per stuk€1,18€1,57€4,72/l Je bespaart €4,71 op 12 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik 2e aan -50%met SuperPlus +4 varianten Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik€7,12Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik€5,02Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik€7,12Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik€7,12Nalu Energiedrank | Fruity energizer | Blik€7,34 Je betaalt vanaf€10,04 voor 2 stuks Per stuk€5,02vanaf €3,35/l Je bespaart €3,35 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Nalu Exotic 25cl -25% vanaf 12 stmet Xtra Je betaalt €13,77 voor 12 stuks€18,36 Per stuk€1,15€1,53€4,60/l Je bespaart €4,59 op 12 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Nalu Frost 25cl -25% vanaf 12 stmet Xtra Je betaalt €14,22 voor 12 stuks€18,96 Per stuk€1,19€1,58€4,76/l Je bespaart €4,74 op 12 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Nalu Limonade | Yuzu 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €14,23 voor 2 stuks€18,98 Per stuk€7,12€9,49€4,75/l Je bespaart €4,75 op 2 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Nalu Original 25cl -25% vanaf 12 stmet Xtra Je betaalt €9,54 voor 12 stuks€12,72 Per stuk€0,80€1,06€3,20/l Je bespaart €3,18 op 12 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Nalu Original Zero Sugar 25cl -25% vanaf 12 stmet Xtra Je betaalt €11,52 voor 12 stuks€15,36 Per stuk€0,96€1,28€3,84/l Je bespaart €3,84 op 12 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Nalu Zero Sugar | Energiser 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €11,54 voor 2 stuks€15,38 Per stuk€5,77€7,69€3,85/l Je bespaart €3,84 op 2 stuks