Nalu in promotie

Alle 15 actuele promoties op Nalu van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Nalu: Original, Exotic en 3 andere -33%
ColruytTot di 6/10

Nalu: Original, Exotic en 3 andere

-25% vanaf 12 st / -33,34% vanaf 24 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€16,96
voor 24 stuks
Per stuk€0,71€2,84/l
Je bespaart €8,47 op 24 stuks
6 x 330 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

6 x 330 ml

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€14,68
voor 2 stuks€19,58
Per stuk€7,34€9,79€3,70/l
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Botanical Yuzu Rosemary Blik 0.25L 6x -25%
CarrefourTot ma 5/10

Botanical Yuzu Rosemary Blik 0.25L 6x

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€14,23
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€7,12€9,49€4,75/l
Je bespaart €4,75 op 2 stuks
Energiedrank 6 x 250 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Energiedrank 6 x 250 ml

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€9,88
voor 2 stuks
Per stuk€4,94vanaf €3,29/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Exotic 6 x 250 ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Exotic 6 x 250 ml

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€14,23
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€7,12€9,49€4,75/l
Je bespaart €4,75 op 2 stuks
Fruitige Energiedrank Blik 8x250ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

Fruitige Energiedrank Blik 8x250ml

Nalu
2e aan -50%
Je betaalt
€13,12
voor 2 stuks€17,50
Per stuk€6,56€8,75€3,28/l
Je bespaart €4,38 op 2 stuks
Nalu Botanical Yuzu Rosemary 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Nalu Botanical Yuzu Rosemary 25cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€14,13
voor 12 stuks€18,84
Per stuk€1,18€1,57€4,72/l
Je bespaart €4,71 op 12 stuks
Nalu Exotic 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Nalu Exotic 25cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€13,77
voor 12 stuks€18,36
Per stuk€1,15€1,53€4,60/l
Je bespaart €4,59 op 12 stuks
Nalu Frost 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Nalu Frost 25cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€14,22
voor 12 stuks€18,96
Per stuk€1,19€1,58€4,76/l
Je bespaart €4,74 op 12 stuks
Nalu Limonade | Yuzu -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Nalu Limonade | Yuzu

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€14,23
voor 2 stuks€18,98
Per stuk€7,12€9,49€4,75/l
Je bespaart €4,75 op 2 stuks
Nalu Original 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Nalu Original 25cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€9,54
voor 12 stuks€12,72
Per stuk€0,80€1,06€3,20/l
Je bespaart €3,18 op 12 stuks
Nalu Original Zero Sugar 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Nalu Original Zero Sugar 25cl

-25% vanaf 12 stmet Xtra
Je betaalt
€11,52
voor 12 stuks€15,36
Per stuk€0,96€1,28€3,84/l
Je bespaart €3,84 op 12 stuks
Nalu Zero Sugar | Energiser -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Nalu Zero Sugar | Energiser

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€11,54
voor 2 stuks€15,38
Per stuk€5,77€7,69€3,85/l
Je bespaart €3,84 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Nalu in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Nalu deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Nalu, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Nalu?

Carrefour, met 6 promoties, gevolgd door OKay (5) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Nalu?

-33% op Nalu: Original, Exotic en 3 andere bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Nalu?

2e aan korting: 8 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.