Medela in promotie

Alle 18 actuele promoties op Medela van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Medela Harmony Essential Set -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Harmony Essential Set

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€51,79
voor 2 stuks€73,98
Per stuk€25,89€36,99
Je bespaart €22,19 op 2 stuks
Medela Hydrogel Pads 4 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Hydrogel Pads 4 stuks

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€23,09
voor 8 stuks (2 × 4)€32,98
Per stuk€2,88€4,12
Je bespaart €9,89 op 8 stuks
Medela In-bra Breast Milk Collector -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela In-bra Breast Milk Collector

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€23,09
voor 2 stuks€32,98
Per stuk€11,54€16,49
Je bespaart €9,89 op 2 stuks
Medela Moedermelk Bewaarzakjes 100 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Moedermelk Bewaarzakjes 100 stuks

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€36,39
voor 200 stuks (2 × 100)€51,98
Per stuk€0,18€0,26
Je bespaart €15,59 op 200 stuks
Medela Moedermelkflesjes 3 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Moedermelkflesjes 3 stuks

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€23,79
voor 6 stuks (2 × 3)€33,98
Per stuk€3,96€5,66
Je bespaart €10,19 op 6 stuks
Medela Purelan Lanoline Tepelzalf 37g -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Purelan Lanoline Tepelzalf 37g

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€21,69
voor 2 stuks€30,98
Per stuk€10,84€15,49€292,97/kg
Je bespaart €9,29 op 2 stuks
Medela Purelan Lanoline Tepelzalf 7g -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Purelan Lanoline Tepelzalf 7g

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€11,89
voor 2 stuks€16,98
Per stuk€5,94€8,49€848,57/kg
Je bespaart €5,09 op 2 stuks
Medela Tepelhoedjes mt L, 2 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Tepelhoedjes mt L, 2 stuks

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€16,79
voor 4 stuks (2 × 2)€23,98
Per stuk€4,20€6,00
Je bespaart €7,19 op 4 stuks
Medela Wasbare Zoogkompressen 4 stuks -30%
KruidvatTot zo 4/10

Medela Wasbare Zoogkompressen 4 stuks

30% korting bij 2 stuks
Je betaalt
€16,79
voor 8 stuks (2 × 4)€23,98
Per stuk€2,10€3,00
Je bespaart €7,19 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Medela in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Medela deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Medela, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Medela?

Kruidvat, met 15 promoties, gevolgd door Medi-Market (3).

Wat is de grootste korting op Medela?

-30% op Medela Contact Tepelhoedjes mt M, 2 stuks bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Medela?

% korting: 18 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.