Levis in promotie

Alle 12 actuele promoties op Levis van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

12 promoties

1+2 gratis op testers & mengtubes -67%
HuboTot zo 4/10

1+2 gratis op testers & mengtubes

1+2 gratis
104 producten
Je betaalt
€2,99
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,00€2,99€33,33/l
Je bespaart €5,98 op 3 stuks
Promo 50% op muurverf & plafondverf -50%
Levis Ambiance -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Levis Ambiance -25%

-25% op Levis Ambiance bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
238 producten
Je betaalt
vanaf€28,48
voor 2 stuks
Per stuk€14,24vanaf €9,45/l
Je bespaart €9,49 op 2 stuks
Levis symply refresh -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis symply refresh -20%

-20% op Levis symply refresh bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
50 producten
Je betaalt
vanaf€27,18
voor 2 stuks
Per stuk€13,59vanaf €29,60/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Levis expert -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis expert -20%

-20% op Levis expert bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
164 producten
Je betaalt
vanaf€27,18
voor 2 stuks
Per stuk€13,59vanaf €27,92/l
Je bespaart €6,79 op 2 stuks
Selectie verf -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Selectie verf -20%

-20% op een selectie van verf bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
44 producten
Je betaalt
vanaf€62,38
voor 2 stuks
Per stuk€31,19vanaf €15,67/l
Je bespaart €15,60 op 2 stuks
Levis essentials -20% -20%
HuboTot zo 4/10

Levis essentials -20%

-20% op Levis essentials bij aankoop van min.2 producten verf en verfgereedschappen.
35 producten
Je betaalt
vanaf€23,98
voor 2 stuks
Per stuk€11,99vanaf €14,96/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Levis in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Levis deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op Levis, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Levis?

Hubo, met 11 promoties, gevolgd door Gamma (1).

Wat is de grootste korting op Levis?

-67% op 1+2 gratis op testers & mengtubes bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Levis?

% korting: 11 van de 12 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.