-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op bouwhout 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 6 producten Aanlegring met plaat 50x50 mm verzinkt€4,89D-sluiting 5 mm verzinkt 2 stuks€2,09D-sluiting 8 mm inox€4,79Kettingsluiting met moer verzinkt 6 mm€1,99Ledent kettingsluiting met moer verzinkt 8 mm€2,19Puntkous 3 mm inox 4 stuks€2,19 Je betaalt vanaf€1,99 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,55 Je bespaart €0,50
-20% Bewaar Gamma Afzetlint rood/wit 50 meter Ledent 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart Je betaalt €9,99 per stuk · bij 2 stuks€12,49 Je bespaart €2,50
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op fiets 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Bagagespin 2 haken 25 cm 8 stuks€5,99Ledent bagagespin 2 haken 60 cm 2 stuks€5,19Ledent bagagespin 2 haken 80 cm 2stuks€5,89 Je betaalt vanaf€5,19 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,75 Je bespaart €1,30
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op kettingen & touwen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 96 producten Binddraad 1,2 mm 50 m groen€6,09Binddraad 1,3 mm 40 m verzinkt€8,39Bindtouw katoen tweekleurig 100 meter€4,19Etalagedraad nylon 0,50 mm 100 meter€3,09Gevlochten touw 6 mm 20 meter polypropyleen rood€11,19Gevlochten touw 8 mm 20 meter polypropyleen groen€16,79Katoentouw 3 mm 20 meter€4,99Ketting gesmeed korte schakels C-40 3 meter€8,69Ketting gesmeed korte schakels C-50 2 meter€9,29Ketting gesmeed met korte schakels A-30 5 m€9,29Ketting gesmeed met korte schakels A-40 3 m€9,49Ketting gesmeed met lange schakels C-50 verzinkt 50 mm op rol per meter€5,49Ketting kunststof rood-wit 1 m€2,59Ketting kunststof rood/wit 6 mm 5 meter€14,99Ketting lange schakel C-60 6mm verzinkt, per meter€6,49Ketting Victor nr. 20 verzinkt 1,8 mm 5 m€6,59Keukentouw 90 meter€4,59Koord nylon wit 3 mm 20 meter€5,19Koord nylon wit 4 mm 20 meter€7,29Koord nylon wit 5 mm 20 meter€10,89Koord nylon wit 6 mm 20 meter€12,59Koord sisal 8 mm 20 meter€11,29Ledent bindbuis groen 25 m€8,19Ledent binddraad verzinkt 1,1 mm 50 m€6,99Ledent bindtouw synthetisch 50 m€3,59Ledent gevlochten touw fluor nylon 2 mm 50 m€10,29Ledent gevlochten touw nylon 2 mm 50 m€6,09Ledent gevlochten touw wit nylon 3 mm 50 m€9,89Ledent gevlochten touw wit nylon 4 mm 50 m€14,19Ledent gevlochten touw wit nylon 5 mm 50 m€22,29Ledent gevlochten touw wit nylon 6 mm 50 m€28,09Ledent hijskatrol 25 mm€2,89Ledent hijskatrol 40 mm€4,79Ledent hijskatrol vernikkeld 30 mm€5,09Ledent ketting korte schakel c-20 gesmeed 5 m€7,79Ledent ketting korte schakel c-30 gesmeed 5 m€8,89Ledent koord wit nylon 2 mm 20 m€3,99Ledent metselkoord fluor 1,5 mm 70 m€8,39Ledent QX-draad n.3 messing 0,8 mm 50 m€19,09Ledent schroefkatrol 25 mm€2,29Ledent sisalkoord 6 mm 20 m€8,89Ledent spanwartel haak/oog verzinkt 10x80 mm€4,39Ledent spanwartel oog/oog verzinkt 10x80 mm€4,39Ledent spanwartel oog/oog verzinkt 8x70€4,99Ledent staaldraad 1 mm 10 m 100 kg€2,89Ledent staaldraad 3 mm 10 m 500 kg€7,09Ledent staaldraad RVS 3 mm 10 m 500 kg€22,59Ledent touw gevlochten polypropyleen 3 mm 20 m€4,99Ledent touw gevlochten polypropyleen 4 mm 20 m€5,59Ledent touw gevlochten polypropyleen 5 mm 20 m€9,19Ledent touw katoen 1,5 mm 65 m€3,49Ledent touw katoen 2 mm 20 m€4,29Ledent touw katoen 4 mm 20 m€6,29Ledent touw polypropyleen 10 mm 20 m€12,59Ledent touw polypropyleen 12 mm 10 m€9,39Ledent touw polypropyleen 4 mm 20 m€3,09Ledent touw polypropyleen 6 mm 20 m€4,89Ledent touw polypropyleen 8 mm 20 m€8,39Ledent tuinkoord gevlochten groen 50 m€10,59Ledent tuinkoord gevlochten rood 50 m€10,59 en nog 36 bij Gamma Je betaalt vanaf€1,19 pak van 2 · bij 2 pakken Per stukvanaf €1,70 Je bespaart €0,30 op 2 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op houtverbindingen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 10 producten D-sluiting 5 mm inox 2 stuks€4,69Kettingsluiting met moer verzinkt 4 mm 2 stuks€1,79Kettingsluiting met moer verzinkt 5 mm 2 stuks€1,89Ledent D-sluiting verzinkt 10 mm€2,19Ledent D-sluiting verzinkt 8 mm€2,49Ledent oog op plaat 40 mm€3,59Ledent oog op plaat 50 mm€4,29Ledent ring gelast verzinkt 45/60 mm 2 stuks€2,29Puntkous 4 mm inox 4 stuks€2,69Wervel 6 mm inox€4,69 Je betaalt vanaf€1,79 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,67 Je bespaart €0,45
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op overige bevestigingsmaterialen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 15 producten Draadklem inox 6,0 mm 2 stuks€6,19Kabelklem 10 mm inox 2 stuks€10,99Kabelklem 3 mm inox 4 stuks€7,99Kabelklem 3 mm verzinkt 4 stuks€1,69Kabelklem 5 mm inox 2 stuks€4,69Kabelklem 5 mm verzinkt 4 stuks€1,49Kabelklem 6,5 mm verzinkt 2 stuks€1,49Kabelklem 8 mm inox 2 stuks€10,09Kabelklem Duplex 4 mm 2 stuks€2,09Kabelklem Simplex 2 mm 2 stuks€1,49Kabelklem Simplex 3 mm 2 stuks€1,79Kabelklem Simplex 4 mm 2 stuks€1,89Ledent draadklem duplex 2 mm 2 stuks€1,89Ledent draadklem duplex 3 mm 2 stuks€1,99Ledent klittenband zelfklevend haak/lus 20 mm 100 cm€9,49 Je betaalt vanaf€1,49 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,37 Je bespaart €0,37
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op installatiemateriaal 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten Draadklem verzinkt 4 mm 4 stuks€1,29Staaldraadklem Inox 4 mm 2 stuks€5,79 Je betaalt vanaf€1,29 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,32 Je bespaart €0,32
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op schutting en hekbenodigdheden 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 2 producten Draadspanner nr. 2 groen 2 stuks€3,89Draadspanner nr. 2 verzinkt 2 stuks€3,89 Je betaalt €3,89 pak van 2 · bij 2 pakken€4,86 Per stuk€1,95€2,44 Je bespaart €0,97 op 2 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op dakramen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 14 producten Inbouw oproller 6 meter€16,49Ledent lintgeleider mini 2 nylon rollen€2,49Ledent lintoproller orienteerbaar vernikkeld€40,99Ledent mini lintoproller bruin€14,59Ledent oproldoos bruin 5-7 m 22 mm€30,69Ledent rolluiklint 22 mm 5 m€9,09Ledent rolluiklint 22 mm 6 m€6,39Ledent stoothaak grijs€3,89Lintgeleider 2 nylonrol 22 mm€1,99Mini-lintgeleider wit€3,09Mini-lintoproller wit€14,69Mini-rolluiklint 14 mm 5 meter€5,69Rolluiklint 22 mm 5 meter€5,89Stoothaak wit conisch + plaat/vijs 2 stuks€3,89 Je betaalt vanaf€1,99 pak van 2 · bij 2 pakken Per stuk€1,95 Je bespaart €0,50 op 2 stuks
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op haken & ogen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 30 producten Karabijnhaak 100 mm verzinkt€3,39Karabijnhaak 40 mm verzinkt 2 stuks€2,19Karabijnhaak 60 mm verzinkt€3,19Karabijnhaak 70 mm verzinkt€1,99Karabijnhaak 80 mm verzinkt€2,29Karabijnhaak Inox 60 mm€3,39Karabijnhaak RVS 50 mm 2 stuks€4,89Karabijnhaak RVS 60 mm 1 stuk€3,49Karabijnhaak RVS 80 mm 1 stuk€5,49Karabijnhaak verzinkt 50 mm€2,89Kettingsluiting met moer inox 4x32x5,5 mm 2 stuks€4,69Kettingsluiting met moer inox 5 mm 2 stuks€5,49Ledent bagagehaak 6 mm€1,69Ledent bagagehaak 8 mm€2,19Ledent karabijnhaak aluminium 60 mm 2 stuks€3,39Ledent karabijnhaak gesloten oog RVS 60 mm€4,49Ledent karabijnhaak gesloten oog RVS 80 mm€5,79Ledent karabijnhaak met moer verzinkt 70 mm€2,79Ledent karabijnhaak met moer verzinkt 80 mm€2,99Ledent karabijnhaak RVS 100 mm€8,29Ledent musketonhaak vernikkeld 50 mm 2 stuks€3,29Ledent S-haak verzinkt 6 mm 2 stuks€1,89Ledent schommelhaak verzinkt 12x180 mm€4,89Musketonhaak 80 mm vernikkeld 2 stuks€3,99S-haak verzinkt 3 mm 4 stuks€1,49S-haak verzinkt 4 mm 2 stuks€1,59S-haak verzinkt 5 mm 2 stuks€1,79Vleeshaak vertind 120 mm 2 stuks€2,89Vleeshaak vertind 140x4,8x35 mm 2 stuks€3,29Vleeshaak vertind 80 mm 2 stuks€2,39 Je betaalt vanaf€1,49 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,37 Je bespaart €0,37
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op auto 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten Ledent elastiek 6 mm 10 m€13,59Ledent elastiek 8 mm 10 m€16,59Ledent spanband 2,5 m 220 kg 2 stuks€9,79Spanband 5 meter gespannen 220 kilogram€9,99 Je betaalt vanaf€9,79 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €2,45
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op dakramen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 6 producten Ledent lintgeleider mini dwars€3,09Lintoproller inbouw met voorplaat wit 22 mm 12 m€34,99Mini rolluiklint grijs 14 mm x 10 m€4,99Oproldoos voor 5-7 m lint 22 mm wit€30,69Rolluiklint soft touch wit groen 22 mm x 10 m€12,99Rolluiklint synthetisch wit blauw-rood 22 mm x 10 m€8,99 Je betaalt vanaf€3,09 per stuk · bij 2 stuks Je bespaart €0,77
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op bouten & moeren 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 3 producten Ledent oogbout met moer verzinkt 10x80 mm 2 stuks€3,99Oogbout met moer M6x60 4 stuks€3,19Oogbout met moer M8x100 verzinkt 2 stuks€3,49 Je betaalt vanaf€3,19 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,80 Je bespaart €0,80
-20% Bewaar Gamma 20% korting vanaf 2 art. nr keuze op rondellen & O-ringen 20% korting vanaf 2 art. nr keuzemet GAMMAplus kaart 4 producten Ledent sleutelbosketting vernikkeld€4,39Ledent zeilringen messing 11 mm 20 stuks€9,69Ledent zeilringset messing 11 mm 15 stuks€11,69Sleutelring assortiment vernikkeld 8 stuks€2,19 Je betaalt vanaf€2,19 per stuk · bij 2 stuks Per stukvanaf €0,27 Je bespaart €0,55