L'Herbier de France in promotie

Alle 13 actuele promoties op L'Herbier de France op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

13 promoties

HERBIER DE FRANCE brandnetelblad Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE brandnetelblad Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,38
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,79€3,49€69,75/kg
Je bespaart €2,09 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE citroenmelisse Bio 30g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE citroenmelisse Bio 30g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,34
voor 3 stuks€11,67
Per stuk€3,11€3,89€103,67/kg
Je bespaart €2,33 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE citroenverbena Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE citroenverbena Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,30
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€3,43€4,29€137,20/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE eucalyptusblad Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE eucalyptusblad Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,22
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€2,07€2,59€41,40/kg
Je bespaart €1,55 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE frambozenblad Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE frambozenblad Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,55€3,19€102,00/kg
Je bespaart €1,91 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE groene munt Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE groene munt Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,46
voor 3 stuks€15,57
Per stuk€4,15€5,19€103,75/kg
Je bespaart €3,11 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE lavendelbloem Bio 30g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE lavendelbloem Bio 30g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,06
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,35€4,19€111,67/kg
Je bespaart €2,51 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE Lindebloesem Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE Lindebloesem Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,99€4,99€159,60/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE Paardebloemwor.Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE Paardebloemwor.Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,16
voor 3 stuks€13,95
Per stuk€3,72€4,65€74,40/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE pepermuntblad Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE pepermuntblad Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,96
voor 3 stuks€12,45
Per stuk€3,32€4,15€83,00/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE rozemarijn Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE rozemarijn Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€63,80/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE saliebladeren Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE saliebladeren Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€79,75/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE tijmblad Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE tijmblad Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€63,80/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over L'Herbier de France in promotie

Hoeveel promoties zijn er op L'Herbier de France deze week?

Er zijn 13 actuele promoties op L'Herbier de France (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op L'Herbier de France?

-20% op L'Herbier de France HERBIER DE FRANCE brandnetelblad Bio 40g bij Bioplanet, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op L'Herbier de France?

% korting: 13 van de 13 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.