Huggies in promotie

Alle 18 actuele promoties op Huggies van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

DryNites Boy 3-4 jaar 16st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Boy 3-4 jaar 16st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€11,75
voor 32 stuks (2 × 16)€23,50
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €11,75 op 32 stuks
DryNites Girl 13+ jaar 11st -50%
CarrefourTot ma 12/10

DryNites Girl 13+ jaar 11st

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€12,09
voor 22 stuks (2 × 11)€24,18
Per stuk€0,55€1,10
Je bespaart €12,09 op 22 stuks
Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

Luierbroekjes Maat 6 15-25kg 22 stuks

Huggies
1+1 gratis
Je betaalt
€13,59
voor 2 stuks€27,18
Per stuk€6,79€13,59€0,31 per luier
Je bespaart €13,59 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huggies in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Huggies deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Huggies, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Huggies?

Carrefour, met 8 promoties, gevolgd door Delhaize (7) en Happyland (2).

Wat is de grootste korting op Huggies?

-50% op Huggies Drynites Absorberende Nachtbroekjes Boy 4 7 Age 17 30 kg Jumbo Pack 16 Stuks bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Huggies?

Gratis erbij: 12 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.