Hak in promotie

Alle 17 actuele promoties op Hak van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

17 promoties

HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Hak Brik — 3 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Hak Brik — 3 varianten

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€1,75
voor 2 stuks€3,50
Per stuk€0,88€1,75€2,32/kg
Je bespaart €1,75 op 2 stuks
Hak Bonen / Mexicana -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Bonen / Mexicana

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,24€2,99€6,23/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Hak Bonen | Rode -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Bonen | Rode

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,28
voor 2 stuks€3,04
Per stuk€1,14€1,52€3,00/kg
Je bespaart €0,76 op 2 stuks
Hak Bonen | Zwarte -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Bonen | Zwarte

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,47
voor 2 stuks€3,30
Per stuk€1,24€1,65€3,26/kg
Je bespaart €0,83 op 2 stuks
Hak Chili | Sin Carne -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Chili | Sin Carne

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€7,19/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
Hak Edamame -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Edamame

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€3,18
Per stuk€1,19€1,59€6,26/kg
Je bespaart €0,79 op 2 stuks
Hak Kikkererwten -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Kikkererwten

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,62
voor 2 stuks€3,50
Per stuk€1,31€1,75€3,45/kg
Je bespaart €0,88 op 2 stuks
Hak Maïs -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Hak Maïs

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€2,17
voor 2 stuks€2,90
Per stuk€1,09€1,45€5,74/kg
Je bespaart €0,73 op 2 stuks
in Pak Edamame 200ml -25%
CarrefourTot ma 5/10

in Pak Edamame 200ml

Hak
2e aan -50%
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€3,18
Per stuk€1,19€1,59€5,95/kg
Je bespaart €0,79 op 2 stuks
Kikkererwten 380g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Kikkererwten 380g

Hak
2e aan -50%
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€3,54
Per stuk€1,33€1,77€3,33/kg
Je bespaart €0,88 op 2 stuks
Lentilles 380g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Lentilles 380g

Hak
2e aan -50%
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€3,54
Per stuk€1,33€1,77€3,33/kg
Je bespaart €0,88 op 2 stuks
Mais 390g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mais 390g

Hak
2e aan -50%
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,34€1,79€3,35/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Rode Kidneybonen 380g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Rode Kidneybonen 380g

Hak
2e aan -50%
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€3,54
Per stuk€1,33€1,77€3,33/kg
Je bespaart €0,88 op 2 stuks
Asperges 280 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Asperges 280 g

Hak
-5% voor 2
Je betaalt
€14,72
voor 2 stuks€15,50
Per stuk€7,36€7,75€44,61/kg
Je bespaart €0,78 op 2 stuks
Noordkrieken Ontpit en op Siroop 700 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Noordkrieken Ontpit en op Siroop 700 g

Hak
-5% voor 2
Je betaalt
€13,21
voor 2 stuks€13,90
Per stuk€6,60€6,95€9,43/kg
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
Rode Kool met Stukjes Appel 355 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Rode Kool met Stukjes Appel 355 g

Hak
-5% voor 2
Je betaalt
€3,31
voor 2 stuks€3,48
Per stuk€1,65€1,74€4,65/kg
Je bespaart €0,17 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Hak in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Hak deze week?

Er zijn 17 actuele promoties op Hak, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Hak?

Carrefour, met 8 promoties, gevolgd door Delhaize (7) en Jumbo (1).

Wat is de grootste korting op Hak?

-56% op HAK in pot bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Hak?

2e aan korting: 12 van de 17 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.