Ferrero Rocher in promotie

Alle 10 actuele promoties op Ferrero Rocher van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

10 promoties

16 Stuks 200 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

16 Stuks 200 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€7,57
voor 2 stuks€10,10
Per stuk€3,79€5,05€18,95/kg
Je bespaart €2,53 op 2 stuks
30 Stuks 375 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

30 Stuks 375 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€14,17
voor 2 stuks€18,90
Per stuk€7,09€9,45€18,91/kg
Je bespaart €4,73 op 2 stuks
70% Puur Hazelnoot 90 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

70% Puur Hazelnoot 90 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€3,53
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,76€2,35€19,55/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks
8 Stuks 100 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

8 Stuks 100 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€5,62
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,81€3,75€28,10/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
Ferrero Rocher 16st 200g -25%
OKayTot di 6/10

Ferrero Rocher 16st 200g

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,47
voor 2 stuks€9,96
Per stuk€3,74€4,98€18,70/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Macadamia Hazelnoot reep 90 g Doos -25%
CarrefourTot ma 5/10

Macadamia Hazelnoot reep 90 g Doos

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€3,53
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,76€2,35€19,55/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks
Original Hazelnoot 90 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Original Hazelnoot 90 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€3,53
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,76€2,35€19,55/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks
Wit Hazelnoot 90 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Wit Hazelnoot 90 g

Ferrero Rocher
2e aan -50%
Je betaalt
€3,53
voor 2 stuks€4,70
Per stuk€1,76€2,35€19,55/kg
Je bespaart €1,17 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ferrero Rocher in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ferrero Rocher deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Ferrero Rocher, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ferrero Rocher?

Carrefour, met 7 promoties, gevolgd door OKay (3).

Wat is de grootste korting op Ferrero Rocher?

-25% op Ferrero Rocher 16 Stuks 200 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Ferrero Rocher?

2e aan korting: 7 van de 10 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.