Elmex in promotie

Alle 15 actuele promoties op Elmex van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

15 promoties

Elmex Tandpasta kinderen 75ml -35%
Medi-Market

Elmex Tandpasta kinderen 75ml

Voordeel -35%
Je betaalt
€3,24
voor 1 stuk€4,98
Per liter€43,20€66,40
Je bespaart €1,74
Elmex 0-3 Jaar Leertandenborstel -25%
KruidvatTot zo 4/10

Elmex 0-3 Jaar Leertandenborstel

2e halve prijs
Je betaalt
€8,83
voor 2 stuks€11,78
Per stuk€4,42€5,89
Je bespaart €2,95 op 2 stuks
Elmex Tandpasta -25%
Elmex Babytandpasta 0-2 jaar, 50ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Elmex Babytandpasta 0-2 jaar, 50ml

2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€74,80/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Elmex Kindertandpasta 2-6 jaar, 50ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Elmex Kindertandpasta 2-6 jaar, 50ml

2e halve prijs
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€74,80/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Elmex in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Elmex deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Elmex, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Elmex?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Medi-Market (5) en Carrefour (1).

Wat is de grootste korting op Elmex?

-45% op Elmex Sensitive Professional Tandpasta 75ml bij Medi-Market.

Welke soort korting komt het meest voor op Elmex?

2e aan korting: 9 van de 15 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.