Croky in promotie

Alle 18 actuele promoties op Croky van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Croky Partymix -46%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Partymix

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,58
Per stuk€1,25€2,29€6,94/kg
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Croky Bolognese -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Bolognese

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Naturel -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Naturel

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Paprika -37%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Paprika

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,25€1,99€6,25/kg
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Croky Explosions sweet chili -30%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Explosions sweet chili

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,25€1,79€8,33/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Croky Explosions Thai curry -30%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Explosions Thai curry

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€1,25€1,79€8,33/kg
Je bespaart €1,09 op 2 stuks
Croky Rings bolognese -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Rings bolognese

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€2,78
Per stuk€1,25€1,39€16,67/kg
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Croky Tortilla nacho cheese -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Tortilla nacho cheese

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€2,78
Per stuk€1,25€1,39€7,81/kg
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Croky Tortilla paprika -10%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Tortilla paprika

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€2,78
Per stuk€1,25€1,39€7,81/kg
Je bespaart €0,29 op 2 stuks
Chips Explosions Paprika 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Paprika 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Salt & Pepper 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Salt & Pepper 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sea Salt 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sea Salt 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Sweet Chili 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Sweet Chili 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Chips Explosions Thai Curry 150g -5%
CarrefourTot do 31/12

Chips Explosions Thai Curry 150g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,50
voor 2 stuks€3,68
Per stuk€1,75€1,84€11,67/kg
Je bespaart €0,18 op 2 stuks
Explosions Aardappelchips 150 g -5%
CarrefourTot do 31/12

Explosions Aardappelchips 150 g

Croky
-5% voor 2
Je betaalt
€3,59
voor 2 stuks€3,78
Per stuk€1,80€1,89€12,00/kg
Je bespaart €0,19 op 2 stuks
Croky Rings paprika -4%
Albert HeijnTot zo 4/10

Croky Rings paprika

2 voor €2,49met Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€2,58
Per stuk€1,25€1,29€16,67/kg
Je bespaart €0,09 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Croky in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Croky deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Croky, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Croky?

Albert Heijn, met 10 promoties, gevolgd door Carrefour (7) en Delhaize (1).

Wat is de grootste korting op Croky?

-50% op Croky Chips bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Croky?

Meerdere voor €: 10 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.