Clipper in promotie

Alle 43 actuele promoties op Clipper van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

43 promoties

Lemon Organic Green Tea 20 Stuks 37 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Lemon Organic Green Tea 20 Stuks 37 g

Clipper
2+1 gratis
Je betaalt
€8,10
voor 3 stuks€12,15
Per stuk€2,70€4,05€72,97/kg
Je bespaart €4,05 op 3 stuks
Clipper Classic chai organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Classic chai organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Daily defence ginger & honey -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Daily defence ginger & honey

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 15 stuks€3,99
Per stuk€0,20€0,27
Je bespaart €1,00 op 15 stuks
Clipper Earl grey orange organic tea -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Earl grey orange organic tea

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Earl grey organic tea -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Earl grey organic tea

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 20 stuks€3,59
Per stuk€0,13€0,17
Je bespaart €0,90 op 20 stuks
Clipper Glow for it raspberry & lemon -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Glow for it raspberry & lemon

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 15 stuks€3,99
Per stuk€0,20€0,27
Je bespaart €1,00 op 15 stuks
Clipper Good gut feeling mint & ginger -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Good gut feeling mint & ginger

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 15 stuks€3,99
Per stuk€0,20€0,27
Je bespaart €1,00 op 15 stuks
Clipper Happy mondays organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Happy mondays organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Lemon & Ginger organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Lemon & Ginger organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Lemon & ginger organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Lemon & ginger organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€5,24
voor 50 stuks€6,99
Per stuk€0,10€0,13
Je bespaart €1,75 op 50 stuks
Clipper Lemon organic green tea -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Lemon organic green tea

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Lemon organic green tea -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Lemon organic green tea

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€5,24
voor 50 stuks€6,99
Per stuk€0,10€0,13
Je bespaart €1,75 op 50 stuks
Clipper Matcha honing -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Matcha honing

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€9,74
voor 1 stuk€12,99
Per kg€324,67€433,00
Je bespaart €3,25
Clipper Orange & lemon organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Orange & lemon organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,62
voor 20 stuks€3,49
Per stuk€0,13€0,17
Je bespaart €0,87 op 20 stuks
Clipper Organic matcha mango -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Organic matcha mango

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€9,74
voor 1 stuk€12,99
Per kg€324,67€433,00
Je bespaart €3,25
Clipper Pure organic green tea -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Pure organic green tea

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks
Clipper Snore & peace organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Snore & peace organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 20 stuks€3,59
Per stuk€0,13€0,17
Je bespaart €0,90 op 20 stuks
Clipper Spicy chai organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Spicy chai organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 20 stuks€3,59
Per stuk€0,13€0,17
Je bespaart €0,90 op 20 stuks
Clipper Warming chamomile lemon & honey -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Warming chamomile lemon & honey

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 20 stuks€4,39
Per stuk€0,16€0,21
Je bespaart €1,10 op 20 stuks
Clipper Warming pumpkin spice -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Warming pumpkin spice

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 20 stuks€4,39
Per stuk€0,16€0,21
Je bespaart €1,10 op 20 stuks
Clipper Zen again organic infusion -25%
Albert HeijnTot zo 4/10

Clipper Zen again organic infusion

25% kortingmet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 20 stuks€3,99
Per stuk€0,15€0,20
Je bespaart €1,00 op 20 stuks

Promoties laden…

Vragen over Clipper in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Clipper deze week?

Er zijn 43 actuele promoties op Clipper, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Clipper?

Albert Heijn, met 26 promoties, gevolgd door Carrefour (14) en Holland & Barrett (2).

Wat is de grootste korting op Clipper?

-33% op Clipper Chamomile & Peach Organic Infusion 20 Zakjes 30 g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Clipper?

% korting: 27 van de 43 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.