Chili in promotie

Alle 21 actuele promoties op Chili van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

21 promoties

Chili Chardonnay | Wit -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Chili Chardonnay | Wit

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98€6,66/l
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Chili Carmen Gran Reserva Carignan | Rood -33%
DelhaizeTot wo 21/10

Chili Carmen Gran Reserva Carignan | Rood

2+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€29,98
voor 3 stuks€44,97
Per stuk€9,99€14,99€13,32/l
Je bespaart €14,99 op 3 stuks
Caliterra Reserva Carmenere Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Caliterra Reserva Carmenere Rood 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€194,18
voor 24 stuks€215,76
Per stuk€8,09€8,99€10,79/l
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Casa Solis Carmenere Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Casa Solis Carmenere Rood 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Casa Solis Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Casa Solis Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Pico Andino Carmenere Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Carmenere Rood 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pico Andino Chardonnay 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Chardonnay 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pico Andino Chardonnay Wit 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Chardonnay Wit 3L

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€258,98
voor 24 stuks€287,76
Per stuk€10,79€11,99€3,60/l
Je bespaart €28,78 op 24 stuks
Pico Andino Merlot Rood 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Merlot Rood 3L

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€258,98
voor 24 stuks€287,76
Per stuk€10,79€11,99€3,60/l
Je bespaart €28,78 op 24 stuks
Pico Andino Sauvignon Blanc 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pico Andino Sauvignon Blanc 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€4,79/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Santa Helena Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Santa Helena Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€107,78
voor 24 stuks€119,76
Per stuk€4,49€4,99€5,98/l
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Talamanca Carménère Rood 37,5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Carménère Rood 37,5 cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€9,57/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Talamanca Carménère Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Carménère Rood 75 cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Talamanca Chardonnay Wit 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Chardonnay Wit 37.5 cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€86,18
voor 24 stuks€95,76
Per stuk€3,59€3,99€9,57/l
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Talamanca Chile Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Talamanca Chile Chardonnay Wit 75cl

Chili
-10% voor 24
Je betaalt
€150,98
voor 24 stuks€167,76
Per stuk€6,29€6,99€8,39/l
Je bespaart €16,78 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Chili in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Chili deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op Chili, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Chili?

Carrefour, met 17 promoties, gevolgd door Delhaize (4).

Wat is de grootste korting op Chili?

-50% op Chili Chardonnay | Wit bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Chili?

% korting: 17 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.